• cengiz'in;
    "öncelikle yayında ve yapımda emeği geçen herkesin allah belasını versin diyorum"
    sözüyle yayına bağlandığı zamanlarda beni gülme krizine sokan skeçtir...
  • kanımca şahan gökbakarın programının gelmiş geçmiş en iyi skeci.

"cengiiiz bak yemiynen bozuşuruz cengiiiz"
  • 8 sene önce yaptığı şu skeçler beni hala köpek gibi güldürebiliyorken şu adamın geldiği duruma ne demeli bilemiyorum. celal ile ceren'i çekeceğine nevriye ile cengiz'i çekeydin ya be adam.

(bkz: sensin gerizekalı)
  • -ne alakası var sen mi bilcen benim bakire olup olmadığımı
    -tabii ben bilcem kim bilcek lan, bakkal mı bilcek senin bakire olup olmadığını

gibi enfes konuşmalara sahip program
  • dikkat şahan çıkabilir adlı programda şahan gökbakar'ın bilimum öğle kuşağı ev kadını programlarıyla dalga geçtiği skecin adı. sadece bu isim bile yerlere yatmama sebep olmuştur
  • tek bir diyalog uiçin bile kalplerdeki yeri ayrıdır;

-sensin gerizekalı! gerizekalı sensin! lafını bil de gonuş!
    +lan salak gerizekalı mı dedik sana!?

ve tabi;

"lan ayşegül hanım"
  • arkadaki figüran ablalarımızın bile kendilerini gülmekten alıkoyamadıkları başarılı skeç.
  • -bakireyim 2 cocugum var!
    ..repliğini hayatıma katmıs muhtesem skeçtir.
  • haydar dümenli bölümü süperdir.
    cengiz: beni bi daha bu programa bağlayanı valla hayat boyu tatmin ederim.
    nevriye: cengiz valla bana tacizde bulunuyor.
    cengiz: ayşegül hanım allah bin belanızı versin
    h.d: zaten cengiz allah belanı vermiş
    cengiz: verdi verdi haklısın. senin de ayrı bi dünyan var sen de haklısın. ayşegül hanım allah sizi bildiği gibi etsin bu ikisini yanyana koydun ya allah senin belanı versin ayşegül hanım.
  • nevriye'nin cess aşkı temalı bölümde, cengiz 'in "merhabalar allah belanızı virsin, ayşegül hanım öncelikle stüdyodaki herkesin ve sizin allah belanızı versin" girizgahıyla secdeye yatırmış, dikkat şahan çıkabilir skeci.
hesabın var mı? giriş yap