aynı isimdeki diğer başlıklar:
  • bir maddenin yanması ile çıkan ve içinde katı zerrelerle buğu bulunan kara veya esmer renkli gaz
  • lise sınavlarına hazırlanırken annemler beni ders çalışmak için üniversite öğrencisi olan kuzenime yollardı. ders çalışmaktan kaçmak için uyuma bahanesiyle başka odaya geçer walkman i kulağıma takar köprü altını dinlerdim. yaklaşık bir ayımı günde üç saat köprü altı dinleyerek geçirdim bir süre sonra kasedi geri sarmaya üşenmeye başladım ikinci şarkı bebek ti bunuda beğendikten sonra 3 numaralı hatuna geçtim...
  • bi tangözesi var ki ömre bedel, insanı o karizmasıyla sesiyle duruşuyla her zerresinden dolayı deli çeviren insan.. ülkenin en iyi gruplarından
  • berksan'ın, tarkan'cılık oynadığı yeni şarkısı.* ben şikayetçi değilim ama, gayet de güzel olmuş. zira tarkan son yıllarda böyle şarkılar yapamıyor.
  • bir kedi adı
  • (bkz: dym)
  • son dönemdeki birçok jenerasyonu etkilemeyi başarmış rock-müzik grubu.dünyada rock müzik ve temsil ettiği kültür belli bir zümreye sıkışırken, duman grubu türkiye gibi bir ülkede hala gençlerin ilgisini çekmeyi başarabiliyor.geziye dek sadece kendilerine özgü müzik yorumlamaları ve konser performansları ile anılırlarken, şu anda aynı zamanda politik ve de çok cesur bir duruşu da karakterlerine kattılar.
    'haberin yok ölüyorum' 'belki alışman lazım' ve daha niceleri..16-35 yaş arası herkesi az veya çok etkiledikleri için gözlerinden öperim..umarım 70 yaşına geldiğimde de şarkılarında birşeyler bulabilirim, umarım yaşarlar ve müzik yapmaya devam ederler..
  • bir egemen bağış değiller.

dalga geçiyor ama iyi grup sonuçta. bir adet duble albüm de yaptılar geçmişte. daha ne olsun?
  • (bkz: kedidir kedi)
  • kızılderililerin inovatif yönü sayesinde / yüzünden haberleşme ve keyif aracı olarak kullanılan masum çıktı
hesabın var mı? giriş yap