• bir adam varmis, sonra bir adam daha varmis. iste o adam dursun ozbek.
  • bir şirketin başındasınız, şirketin tüm borç yükünü azaltabilmek için şirketi küçültüyorsunuz, borçlanmayı durduruyor buna paralel gelirleri azaltıyor, başarı hedefini düşürüyorsunuz. şirketi küçülttükçe küçültüyor şirketin kredilerini yok olma noktasına getiriyorsunuz. nihai hedefiniz borçsuz dertsiz tasasız bankalarda kredisi olmayan bir bakkal dükkanı sahibi olmak.. hedefiniz tutarsa geriye tek bir sorun kalıyor. e biz şimdi şirketi geri nasıl büyüteceğiz?!

işte o adam dursun özbek'tir.
  • (bkz: bence de)
  • tasarruf diye diye futbol oynamaktan tasarruf eden bir takım kurmuştur.

30 eylül 2015 astana galatasaray maçında ikinci devre sahadaki galatasaray tam kendisi gibi bir başkana yakışacak seviyede bir galatasaraydır.

ilk devre bu harmoniyi bozan jason denayer kiralık, wesley sneijder'ın da kontratı bitiyor, sene sonu onlar da giderse ikinci yarıdaki oyun 90 dakikaya yayılır ve tam dursun aydın özbek vizyonuna uyumlu bir galatasaray izleriz.
  • insanları asla giydikleri ve yaşamlarıyla değerlendirmeyen ve haddime düşmediğini de bildiğimi söyleyerek söze başlayayım.
    sen koskoca galatasaray kulübünün başkanısın.
    giydiğin şu kıyafeti palyaçolar giymez yahu.
    vizyonsuz herif.
  • hamza hoca'yı istifaya zorlamıştır.

defolup gideceğin günler de gelecek elbet.
  • galatasaray spor klubi baskani. kim ne derse desin bu adami begeniyorum nedeni ise su; diger baskanlar gibi gelerek kulubun eskilerde ve borc bataginda olan durumunu goz onune alarak hamleler yapiyor. az ve oz harcamalar yapiyor. bu adamda diger baskanlar gibi cilek pesinde kossaydi gelecek sezon zaten avrupaya gidemeyeceklerdi-finansal fairplaya uymadigi icin- ama mantikli hareketler yaparak, suprizde olsa bir sampiyonluk gelirse seneye finansal fairplay gibi sikintim olmaz avrupa'ya giderim.

siz galatasaraylilara onerimdir; bu adamin kiymetini bilin, bu adam gercekten galatasaray'i seviyor ve dusunuyor. digerleri gibi kendini dusunmuyor.

not: fenerbahce
  • böyle bir adamı nasıl başkanlığa getirdiler hala inanamıyorum.

yolda görsen para verirsin
  • kötü bir yöneticidir ama yazma sebebim bu değil. bu arkadaşı savunan sözlükte bir tane yazar var baktım bu başlıkta elliden fazla entrysi var adamın. sürekli savunmuş sürekli savunmuş hep de dikkatimi çekiyor. lan diyorum bu nasıl galatasaraylı. bugün öğrendim ki adam fenerliymiş. o an aydınlandım amk.
  • bu adam birine benziyor ama kime diye düşünüp duruyordum. sonunda buldum.

hugo
hesabın var mı? giriş yap