• bu ay bişektomi ameliyatıyla hamster yanaklardan kurtulacağını açıklayan kişi. sonucu merakla bekliyoruz.
  • sözünü anlasanız ne olacak. sanki ebedi eser yazılmış. kafiyeli olsun diye uydurulmuş şeyler.

arabada iyi gidiyor. yeterli bence.
  • şarkıları gayet eğlenceli, özellikle lila isimli şarkısı insanın diline dolanıyor.

evet bazen anlaşılmıyor ne dediği ama umrumda da değil açıkçası.
  • kilo mu vermiş ne yapmış bilmiyorum ama göze çok daha hoş geliyor son haliyle.
  • çok tatlı biri, sıfır kompleks, eğlenceli, içten. sesi de çok güzel. ama şarkılarının birçoğu berbat malesef. piyasa şarkıcısı olup paranın amına koymak istiyor ama o da tam olmuyor gibi. hayırlısı olsun hakkında, seviyoruz.
  • sanat bu mu? elbette değil.

o zaman sanatçı niye deniyor.
  • youtube da cover dinlemeyi ve saklı kalmış müzisyenleri keşfetmeyi çok severim ve uzun bir süre de bu hanımefendiyi dinlemişliğim vardır.kendisi önceden gitarıyla kamera karşısına geçip tatlı tatlı şarkı söylerdi.ece mumay beğendiğim müzisyenlerden biriydi.daha sonra bu akustik icralarını sanırım youtube gelirleriyle daha profesyonel bir şekilde yapmaya başladı.sonra bu şöhret ve para yetmedi diye tahmin ediyorum.hal böyle olunca kendini vasat pop dünyasına attı.kendisini artık samimiyetsiz buluyorum.o da bu samimiyetsizliğinin farkında olsa gerek.çünkü hepimiz biliyoruz ki amaç para kazanmaksa insanın bazı hayat kokan özelliklerinden feragat etmesi gerekebiliyor.para kazanılan her meslekte de bu böyle.
  • tanrıça şarkısı mükemmel olmuş, sabah spotify new music friday türkiye'de denk geldim.
    rahat 50 kere dinlemiş, 70 kere mırıldanmışımdır
  • karakterini çok beğeniyorum, harbi kız denilen cinsten. kalemi gayet iyi, yorum ve sesini pek beğenmiyorum. bence tek eksisisi, 10 yıldır 50'lilik teyzeler gibi davranması. yavrucum bana oradan iki ekmek al der gibi garip bir teyze tavrı var. onun dışında her yönüyle enfes.
  • (bkz: tanrıça) klibinde cidden bir tanrıça olmuş.
hesabın var mı? giriş yap