• (bkz: cırlak)
  • söylediklerini işi gereği söylüyor ve ekmeğinin pesindeyse anlayışla karşılarım.

yok gerçekten inanarak söylüyorsa haline üzülürüm.
  • iyice sıyıran chp'li. ben bu herif yüzünden neredeyse gidip rte'ye oy verecektim. neyse ki boykot kararımı bozmadım. yazık sana. ha bu arada sizi suçlu ilan etmiş chp'liler.

https://twitter.com/…ldz/status/1665038295607246849
  • kendisinin geçtiği yollardan ben geçmediğim için eleştiremeyeceğim kendisini. sadece söylemlerine bakarak haklı abi adam diyebilirim.
  • sikersin sesini çıkarmaz...
    ibne dersin gücenir.....
  • bu, kankası ayşenur, sifoncu fazıl, ivedik minimum 500 bin tane değişime meyilli seçmeni caydırmıştır, bu %1 yapıyor. akp'ye devam oyu atmaları durumunda ikiye katlanmış oluyor. en az %0,5'de sosyal medyadaki foncular, phd beberuhileri, azgın y-chp trolü ekip götürdü.
    seçimin kaybedilmesinde etken madde oldular.

emin çapa müthiş antipatikliği ile bu kısımda başı çekiyor. ses tonu, beden dili, mimik ve vurguları, irticalen konuşayım derken seçtiği (seçemediği) saçma tabirleri sinir olmadan bir tek o sokaktaki röportajda kadına "sktir ordan oruzbu" diyen teyzeler dinleyebiliyordur. zaten suçluluk psikolojisiyle nu kadar atarlanıyor şu anda. mutlaka birileri kendisine "abi şu hareketlerinin seçmen nezdinde bir karşılığı yok, dürtüsel hareket ediyorsun" diyordur.
  • adam bildiğin hans bilal mimik ve jestleri kullanıyor lan...resmen memelerin gerçeğe dönmesindeki gerçek;

meme: https://youtu.be/ktv4dxknofc?t=446
    gerçek: https://twitter.com/…ldz/status/1665038295607246849

hala y-chp'ye oy verecek npc'lere layık bir analizci bu arada.
    (bkz: efe aydal haklıydı)

edit: bakın burada videonun yazılı halini yazmış birisi var;
    (bkz: #153180532)

zorla kk'ya oy verenler + kk'ya ümitle oy verip pişman olanlar + kk'yı istemeyen %52'ye hakaret sıralıyor. zaten bunlar ülkenin %99'u etti lan neredeyse, ahaha.
  • karakteri böyle- yalnız çıldırmada haklıdır- o kadar saçma şeyler yaşadı ve gördü ki ülke normal bir insanın dayanması zor - keyfe göre yönetilen ve halkın bir gram siklenmedigi bir ülkede yırtınıyor kendisi de hiçbirşeyin değişmeyeceğini görünce
  • burada halk tv için muhalefetin a haber'i diyorlardı da eksiyi basıp geçiyordum, meğer yazanlar haklıymış. anadolu ajansı'nda neden iktidarın yüksek başladığını sözcü'de anlattılar işte: anadolu'da sandıklar erken kapandığı ve tutanaklar batı'dan daha çabuk merkeze ulaştığı için akp yüksek başlıyor. sana yakışıyor mu "yazılım kullandınız" falan gibi laflar? yani bunca zamandır bilim teknoloji haberleri de yapıyordun, ama şimdi çıkıp izleyenlere komplo teorisi anlatıyorsun. akp'ye giden blok oylar dışında akp'nin oy falan çaldığı yok. blok oyları da müşahitle falan engelleyemezsin: o bölgede oy hakkı elinden alınıp blok oy olarak kullanılan insan, kendisi bu duruma karşı çıkmadıktan sonra hiçbir şey değişmez.
  • değerli bir insandır. ülkesi icin kahrolmak ne demek yaşayan bilir. yeni kuşaklar, olsun avrupaya garson oluruz rahatlığı ile bunu anlayamazlar. eskiden o ruh vardı.
hesabın var mı? giriş yap