• kaynak hürriyet: https://i.vgy.me/hcjrdx.jpg

http://www.hurriyet.com.tr/…-yeni-kampanya-41207903

bir ülkenin cumhurbaşkanı ülkeyi yönetmek yerine neden ilçe ilçe gezip miting yapar? onun işi miting yapmak mı? ülke zaten ekonomik olarak zor durumda değil mi? bununla ilgilenmek yerine neden tüm mesaisini istanbul'a ayırıyor? binali yıldırım ne iş yapar?
  • ben en çok havalimanının açılışını kaç kere yapar diye merak ediyorum.
  • akp'nin % 39 oy almasıyla sonuçlanacaktır.
    sonra da hayıflanacaktır keşke 50 miting yapaydım diye.
  • isterse 500 yapsın, sonuç değişmeyecek. kendisi de biliyor, ama mevziyi çarpışmadan terk etmeyecektir.

ayrıca, her ihtimale karşın, belediye içinde ne kadar belge bilgi varsa temizlemeye girişeceklerdir. üstünü nasıl örterler bilmiyorum ama deneyeceklerdir. kurdukları bu kara düzen, şehre, karanlık bir bulut gibi çöktü 25 yıldır. rant düzeninin sonu geldi, arpalık elden gidiyor. bütün bu manevralar mücadeleci karakterinden kaynaklanıyor. yenilse de asla pes etmiyor, ne gerekiyorsa... asla çekinmiyor yapıyor; yalan, iftira, inkar ne gerekirse. bunu yaparken de asla renk vermiyor, gerçekten anlaşılmaz bir şey. elbette bizler asla böylesi bir güç sarhoşluğu tatmadık, bilemeyebiliriz.

“power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely

lord acton
  • 39 az. sormazlar mı o 6 gün neden boş diye? 45 günde 45 miting yap ki, istanbullu, cumhurbaşkanı görsün. ülke mi? boş ver ülkeyi reis biz ekonomik olarak batmaya, iflas etmeye, asfalt kemirmeye devam ederiz. dolar desen 7'yi 8'i görsün. yatırımcı topuklarını vura vura kaçsın ülkeden. boş ver sen ülkeyi, istanbul çok önemli. söyle danışmanlarına boş olan o 6 güne de miting koysun. istanbullu cumhurbaşkanı görsün.
  • mitingi bırakıp, sokak gezmesi yapmasını bekliyorum. taşıma kalabalıklar yok, yandaş esnaf-vatandaş yok. cesareti var mı acaba? sokakta işsizim, açız, siftah yapamadık gibi söylemlere ne cevap verecek daha çok merak ediyorum.
  • yapsın yapsın. ekonomiyle ilgilenmeyip kapı kapı binali için oy dilenmesi türk halkının gözünde tayyip erdoğan'a değer kaybettirecektir.
  • kaç tane seçmen internet röportajlarında bile "koskoca cumhurbaşkanının otobüs tepelerinde belediye seçimlerinde işi ne, ülkeyi yönetsin, ekonomiye baksın" dedi ilk seçimde... bu tavırları ekonomik olarak zorda olan akp'li seçmenin bile sinirlerini bozuyor, sadece muhalifleri irrite etmiyor yani... gerçekten cumhurbaşkanının danışman kadrosu tın tın teneke, ben ikna oldum şahsen... yakın çevresi ve devlet bahçeli erdoğan'ı bitirmeye çalışıyor teorilerine inanmıyordum ama artık ciddi ciddi inanmaya başladım... belki de uyarıyorlardır da kendi inat ediyordur, bilemeyiz... ama kendi sonunu getirmeye and içmiş gibi hareket ettiği gerçeğini yadsıyamayız...
  • ülkenin sürüsüne bereket sorunu varken ülkenin cumhurbaşkanı belediye seçimlerinle uğraşıyor şaka gibi
  • bari aday da olsun yoksa başka türlü alamayacak istanbul'u...
hesabın var mı? giriş yap