• cinsiyeti belirleyen genlerin kendisinden geldiğinden bihaber olan insanın vahşeti. çocuğunu fırlatmak yerine sikini taşla ezmeliydi.
  • "çok fazla ağlıyor" bahanesiyle bebeğini duvara fırlatıp öldüren bir babanın(!) eylemi.

bunalıma diyo, girmiş diyo, kız diyo olunca diyo.

sanırsın hanedanlığa oğlunu geçirecek pezevenk.
  • bakın tekrar söylüyorum;
    (bkz: insan ırkı yok edilmeli)

bilmem kaç milyarlık gezegen. ne canlı türleri geldi geçti hala geçmeye devam ediyor ama bu dünya bu evren insan ırkı kadar şerefsiz, adi ve vahşi bir tür daha görmedi görmeyecek. el birliğiyle linç ettiğiniz domuz bile insandan daha merhametli daha vicdanlı.
  • (bkz: tam insan sevgisiyle dolacağım bir nefret geliyor)

tanım: sıradan bir orospu çocuğunun sıradan olmayan eylemi.
  • lan it oğlu it sen erkek doğmuşsun da ne olmuş? kendin gibi şerefsiz bir erkek evlat yetiştirecektin de olmadı diye mi kıydın o bebeğin canına. lan ne kadar gaddar oldunuz be, adi mahluk seni.
  • zamanında kendi babası tarafından insan olmadı diye yanardağın içine atılmış olması gereken biri tarafından gerçekleştirilmiş canice eylemdir. toplumdan dışlanmanlı ve ömrünün sonuna dek bir daha güneş görmemelidir.
  • ulan içim paramparça oldu. ben hayvanım arkadaş, yemin ediyorum ben hayvanım; bunlar insansa, ben kediyim, köpeğim, böceğim, bir şeyim işte. ama insan değilim. size kolay gelsin.
  • yok ya sabah sabah moralim bozulmasın diye çaba harcıyorum her gün ama bu ülkede öyle bir şey mümkün mü? valla bazen düşünüyorum...keşke bir gök taşı ya da bişey çarpsa da topluca silinip gitsek evrenden...bu kadar pislik, şerefsizlik başka türlü bitmeyecek. baba değil, cani yaratıktır.
  • (bkz: esenyurt)
    yaşı bilinmiyor, erkek.
    işsiz.
    3 çocuğu var, hala çocuk istiyor, hepsini erkek istiyor.

buraya kadar, olağan sefaletimiz.
    bu adamın farkı, erkek olmayınca öldürmesi. elbette haber değeri taşıyan şey bu, ancak allah bilir aynı semtte o kızları da öldürmeyen, işsiz, 5 çocuk babası, karısını falan da döven kiler var.
    bu sivrisinek, ülke ise bataklık.
hesabın var mı? giriş yap