• modern kadının ızdırabı. bu penisli organizmaların -her ne kadar kendilerini 'modern' zannetseler de- ağız birliği etmişcesine kullandıkları "yok abi akşam eve geldiğimde sıcak yemek olacak!" klişesini bu tarzanlara söyleten kudret, özgüven nereden geliyor merak etmekteyim!?
    edit: evli değilim.
  • aslında birlikte yenir o ya. yanında da bi salata yapsam. oh kebap. yanlış anlaşılan durum. evet.
  • yanlis es secimini gosterir.
  • eğer evlenirsem çalışmayan hatunla evleneceğim için kendisinden bana bildirilmesi mümkün olmayacak şikayet.
  • eşşek gibi çalıştıktan sonra kendine yemek yapmak gibi bişey. asıl sorun eşşek gibi çalışıp evde yemek yapmak zorunda olmak. yani eşşek gibi çalışıyorum ulan dışardan söylerim lüksünün olmaması. çünkü para yetmez. yahut eşşek gibi çalışmana rağmen, evde yemek yapacak birini istihdam edemiyor olmak sorun. öyle ki, çocuğu anane babanne elinde büyütmek zorunda kalmak, okul başlayınca bakıcı parası verilmesin diye fellik fellik etütlü okul aramak zorunda kalmak gibi.

çare zengin koca! asdfgfgdsd
  • eşşek gibi çalıştıktan sonra karısı ile güzel bir yemek yemek için salatayı yapan ve sofrayı kuran erkeğin karısının yapmadığı eylem. o kadın yemeği birkaç günlük yapar ve onu seven erkek de bundan şikayetçi olmaz. çünkü onun için önemli olan, yemeği, sofrayı kurmayı, kaldırmayı ve bulaşığı yıkamayı paylaşmaktır sevdiği karısıyla.
  • türk toplumunda çalışan kadınların büyük bir kısmının derdi bu. yüksek tempolu işte çalışıp akşam eve gelince yemek yapmak değil tek problem. anlayamam ama, hadi yine erkeğin yemek yapmayı bilmemesini anlamış gibi yapıyorum. kardeşim sorun yemek değil. sorun başlı başına "hizmet". kadın eve gelip hizmet ediyor. yemeği yapar, sofrayı kurar, sofrayı toplar, bulaşığı halleder, erkek denen kımıl zararlısının dağıttığı hatta içine sıçtığı evi toplar, çamaşırı yıkayıp yerleştirir, kimi zaman ütüyü yapar. hay amk böyle işin. çok ciddi küfür gerektiriyor bu durum.

sen nasıl bir insansın ki yatağına aldığın, hayat arkadaşım dediğin bir insana bunları yaptırırken utanmıyorsun? e hizmetçi aldım desen yine olmaz. sen ne veriyorsun ki karşılığında? hizmetçinin bile bir kârı vardır. bu kadının kârı ne ulan! "evlilikte kayşılık beklenmez". siktir git şurdan itoğlit.

hep bunlar siktiriboktan toplumumuzun kadına yüklediği rollerden ama. bak o kadar şey saydım, çocuk işine girmedim bile. bir de o ekleniyor bunlara. beyzade çocuk diye tutturuyor. bir şekilde dediğini yaptırıyor. sonra? çocuğun bakımı komple annede. lütfedersen bir iki uyutursun, mama yedirirsin, oyalarsın ki bunlar da "bazen" olur. ee, sen ne bokuma yarıyorsun lan benim. ben bunları yaparken geçip koltuğa maç, dizi, film izleyeceksen, öküz gibi o koltukta uyuklayıp siktir olup yatağa gideceksen sen neden yaşıyorsun?

çok dolmuşum bu konuyla ilgili sözlük. çevremdeki evli çiftlerde gözlemlediğim durumlar bunlar. hatta hepsini yapıp üstüne aldatan orospu çocukları tanıyorum. adamı evlilik düşmanı ediyorlar yeminle.

her şey aşkla sevgiyle başlıyor da sonu bu oluyor işte. uyan be kızım!
  • kardeşine, annene babana, misafire yaparken iyi bana yapınca oooowwwww bırakın bu işleri. ağır bişey taşınacak taşı, bi yere gidilecek git,biri geldi kapıyı aç güç gerektiren herşeyi ben yapıyorsam a.q mun 15 dakikalık yemeğinide yap bi zahmet diye karşılık vereceğim düşünce olur.
hesabın var mı? giriş yap