• annemdir. babamın çalışmasını normal karşılıyordu. annem insan, babam da eşi.

zorunlu ekleme: tahmin etmesi zor değil tabi ama başlık başa kalmış.
  • normal insandır. şahsen ben de ilerde eşimin çalışmasını isterim. hayat müşterektir, ben ev ekonomisi için elimden geleni yapacaksam kocam da yapmalı.
  • ben bir kadın olarak eşimin calismasini anormal karşılıyorum.(bkz: malmisin olm yaa)
  • bir kadin olarak erkek olan esimin calismasi normal ancak calismayacak zenginlikte olup sporuna gidip, kendisine bakip, gezip eglenerek, her turlu ihtiyacim icin surekli emrimde ve hazir olmasini tercih ederim.
  • evde kocası tarafından çalışmadığı için, ''güçsüz, birine bağlı yaşamak zorunda kalan, parasını kazanamayan aciz insan (kadın!)'' muamelesi görüp hırpalanmaktansa; iş hayatındaki çakallarla mücadele edip, güçlü kadın (insan!) olması her daim daha iyidir.
  • normal insan.

anlaşıldığı üzere başlığı açan arkadaş için insan=erkek. aksi namümkün.
  • ondan sonra da bu göt kılı kadınlar, çığırtkan teyzeler nerden geliyor diye soruyorsunuz.alın size kaynak !!! evladı buysa, anası nasıldır siz düşünün.

klozete sıçıldıktan sonra geri çıkarılıp insan sureti verilmiş organizmadan çıkan düşüncedir.
  • burada eş diye kastedilen elbette kadın. hangi zihniyetin kadının çalışmasına karşı olduğu saklı gizli bir halt değil. iyi de az biraz ilkeli olun ya. hem kadının çalışmasına karşısınız; hem öğretmen, doktor, avukat, hakim kadınların başı kapalı olsun diye yırtınıyorsunuz.
  • hayatında hiçbirşeyi kendi başına başaramamış insan beyanatı. altından kalkabileceğin düşünüyorsa her insan çalışabilir, buna karşı çıkan eş de halt yesin. tabiki bu başlığın amacı belli ve insan demeden de edemiyor (bkz: merhaba troll).

özellikle üniversite mezunu olup çalışmaktan kaçan insan bariz salaktır, bok mu vardı da onca sene dirsek çürüttün derler.
  • maksadı ilgi çekmek olan yeni yetme sıçmığı.
hesabın var mı? giriş yap