• mükemmel mükemmel mükemmel!

eti'nin arge ekibine öpücüklerimi gönderiyorum. bununla aynı zamanda piyasaya çıkan bir ürün için (bkz: eti canga).
  • eti'den efsane bir lezzet daha! çikolataya bandırılmış bisküvi, üstünde de kavrulmuş hindistan cevizi (ben de yeni tadına baktım ki efsane bir şeymiş kendileri) var. paketi 1 tl, içinde de 6 adet bulunuyor efendim. bisküvisinde inceden bir eti cici bebe havası sezmek de mümkün ayrıca.
  • dünyanın en güzel çay pezevengi.. kavrulmuş hindistan cevizlerine kurban olduğum..
  • çok başarılı bir ürün. eti cici bebe yemeye utanan, büyümüş kitlelerin acısını dindirecek kapasitede bir ürün olmuş.
  • eti finger'ı çikolataya batırıp çıkarmışlar, üstüne de kavrulmuş hindistan cevizi serpmişler. biraz biscolata tarzı ama onun yeri ayrı bunun yeri ayrı. pakedi açtıktan sonra bitirmeden durmak çok zor. eti'den yine muhteşem bir bisküvi.
  • stok sıkıntısı çekilmekte. ada*da o kadar aradım yok, yok. devlet bu işe el atsın. karneyle dağıtılabilir. fikir bana ait olduğundan 2 misli alıcam. kırbaç falan.
  • ilk yiyişimde meh demiştim fakat sütsüz şekersiz koyu bir kahve ile ne kadar uyumlu olduğunu anladığım andan itibaren markete nerdeyse her gidişimde bir paket alıyorum. bu entry'i yazmakta iken de bir pakedin sonuna geldim hatta. hindistan cevizi içeren ürün kıtlığını bi nebze gidermesi açısından da ayrıca güzel.

edit: paket bittikten sonra dibinde kalan kavrulmuş hindistan cevizi tanelerini de kafaya dikmek gerek.
  • bitmeyen büsküvi yapmışlar, haberimiz yok aslında. 5 saat önce yarısını yedim, masamda duran paketten canım sıkıldıkça yedim, yedikçe doydum ve daha da yeni bitirdim. bildiğin bitmiyor küçücük bir paketi ya da kombo doğuruyor.

kıscası, (yanında da yarım litre süt olsa) iki öğünü kapsayacak tokluk hissiyatı veren büsküvidir.
  • sifir beklentiyle aldim ilk defa iki hafta once simdiye kadar 50 paket yemisimdir. evde olmayinca huzursuz oluyorum titreme geliyo.

baklavayi sobiyeti unutturan iradem su salak biskuviye karsi koyamiyo lan.
  • eti'nin yeni oyuncağı veya yeni silahı. mükemmel birşey lan. son yıllarda çıkan en iyi bisküvi.
hesabın var mı? giriş yap