• bu takımın onemli ozelliklerinden birisi brezilya a milli takımının tarihinde yaptigi ilk macta brezilya'nın rakibi olmasidir. bi de cm 93-94'de manchester united'de 8 tane sallami$tim. o kadar. bi de son olarak 120k'ya bir oyuncu almi$tim ismi güzel diye.

aslında brezilya milli takiminin tarihinde ilk mac yaptıgı kulüp olması di$inda ba$ka bir özelligi yok i$te. ha varsa taraftarı olan saygım sonsuz, southampton di$inda hic bir ingiliz takim taraftarina laf etmem.
  • exeter doğumlu chris martinin doğal olarak taraftarı olduğu takım.
  • benim de pek sevdiğim youtuber kırmızı kep ile arasında baya baya bir bağ oluşmuş ingiliz kulübü.

kırmızı kep dediğimiz, burak şener hem hikaye tabanlı oyunlar oynayan ama fifa'ya da ciddi mesai harcayan, her sene tüm modlarını oynayan bir yayıncıydı. sonra klasik alt ligden takım alma olayında exeter'i aldı ve bu işi gerçekten çok güzel yaptı. takipçi sayısı çok yüksek olmasa da hep kalitesini koruyan burak öyle tutkuyla sürdürdü ki seriyi, takipçilerinin ve kendisinin bu durumundan kısa sürede exeter city'nin de haberi oldu.

sosyal medyadan takip alıp iyi dileklerini paylaşma ile başlayan diyalog, aslen müzisyen olan (raptor ismli ile rap yapıyor) burak'ın şarkılarının exeter stadında çalınması ile devam etti. bu sene ise exeter bir incelik daha yapıp, burak'ın "kuyruklu" adını taktığı ve kafasındaki hikaye gereği oyunda asla satmadığı exeter'in yıldızı randell williams'ın kendi imzaladığı bir forma hediye ettiler. zaten randell kendisi de burak'ı takip ediyor ve paylaşımlarına yorum atıyor.

tabii bu durum, sosyal medyada karşılıklı paylaşımlar ile süslendi. burak'ın teşekkür tweetini türk bayrakları ile retweet ettiler.

hani baktığın zaman küçük klüp falan ama olaya yaklaşımlarında sıcaklık, iyi niyet kesinlikle mükemmel.

umarız bu ilişki daha da büyürerek devam eder.
  • beni iddaada 1'e 14lük kazançtan etmiş takımdır. hayatım boyunca unutmayacağım ismini.
  • renkleri kırmızı - beyaz olan bir ingiliz takımı. stadlarının adı ise st. james park'tır.
  • forvet oyuncusu adam stansfield'ı kansere kaybedip forma numarası olan 9'u emekli etmiş takımdır.

güncellenmiş kadrolu swos'ta oynarken bir bakayım dedim içim tuhaf oldu bir an
  • "exeter city fc’nin düşündürdükleri..."

http://www.birgun.net/…72&day=08&month=08&year=2010
  • 2014-2015 futbol sezonunda ingiltere 2. liginde mücadele eden takımdır. exeter city'nin 2002 yılında aidsli çocuklar yararına düzenlediği etkinliğe katıldığı için kulüp michael jackson'ı fahri yönetici ilan etmiştir.
  • fm serilerinde fm20’ye kadar tüm kariyerlerimde sezon sonuna kalmadan kovulduğum takım.

oyunların hayal dünyasını yıkan gerçeklik şamarı adeta.
hesabın var mı? giriş yap