• çok yönlü ve on parmağında on marifet bir adam.
  • kendi misyonuna uygun bir yayın organı kurması gerektiğini düşünüyorum. kendisini fazlasıyla ispatlamış bir gazeteci olarak özgür basının güçlenmesini simgeleyerek bu konuda yeni nesillere örnek olacak atılımı yapması bence daha üst seviyeye çıkaracaktır kendisini ayrıca bu konuda istihdam sağlayıp daha fazla kadroyla bu mesleğin onurunu kurtarabilecek kapasitesinin olduğunu youtube yayınlarında bize gösterdiğini düşünüyorum. web tabanlı bir aplikasyonla başlanabilir. bu konuda gönüllü olarak kendisine it desteği verebilirim. bul beni :d. neyse şaka bir tarafa gerçekten zemin hazır bekliyor. bir kuşağı etkileyecek düzeye geldiğinin farkında olduğunu düşünüyorum.
  • bu şahısta başımıza cumhuriyetçi kesildi.
  • bugünkü programında "1921 anayasası diyen kim varsa biliniz ki büyük ortadoğu projesinin eş başkanlığına ve türkiye'nin bölünmesinin babalığına talip oluyor demektir" diyerek direkt sadede gelmiştir.
  • fatih altaylı: “1921 anayası, özerkliğe kapı açan bir anayasadır.

büyük ortadoğu projesi’nin bir devamıdır.

1921 anayasası diyen kim varsa bop eş başkanlığına ve türkiye’nin bölünmesinin babalığına talip oluyor demektir".
  • fatih altayli denen eleman madem bop'un ne oldugunu biliyordu, o halde

1)deniz baykal'a kim niye kaset kumpasi kurdu?
    2)o kaset kumpasini kuranlar kk'yi getirmek icin mi kaset operasyonu yapti?
    3)kk, bop'un neresindeydi?
    4)kk'nin misyonu neydi?
    5)niye 2023 secimlerinde muharrem ince'ye sokaga cikamazsiniz diye linc ettirip, en buyuk kk savunucusu oldu?

sorularina cevap versin. bunlara cevap verecek cesareti var mi? yok. ama 2023 secimlerinde pirom diyip oy veren gerizekalilar fatih abimmm diye ortada dolaniyor. fatih sizin aklinizla dalga geciyor.
  • tek kişilik ordu
  • “1921 anayası, özerkliğe kapı açan bir anayasadır. büyük ortadoğu projesi’nin bir devamıdır," demiştir. tespiti doğrudur ve sonuna kadar haklıdır.

gelgelelim yıllar evvel bop'un adım adım uygulandığını, 2023'de eyalet sistemine geçiş için anayasal adımların atılacağını söyleyenleri paranoyak olmakla suçluyordu. ana akım medyadadan youtube'a düşünce tuhaf bir aydınlanma yaşadı.

sn. fatih altaylı 'paranoyak ulusalcılar cemiyetine' kaydınız başarıyla tamamlanmıştır. aramıza hoşgeldiniz.
  • anayasa konusunda net haklı olan gazeteci/youtuber/sunucu artık ve cidden kendine hangi sıfatı uygun görürse...

ancak muzaffer yıldırım'ı konuk ettiği videoyu "unlike/dislike" ettiğimdir aynı zamanda da... kendisini şahsi olarak mars gruptan beri sevmem.

aşağıda biri: kırca olayında kendisine hak vermiş. kırca'nın diğer hareketleri tartışılır ancak "hapishanedeki gazetecileri ziyaret ettin mi? ziyaret etmek hiç aklından geçmiyor mu?" sorularında net kırca haklıdır.
  • süleyman soylu'ya tepemi attırmasın diyen ex televizyoncu. karşısında görse el pençe divan durup, birkaç dk övgü dizeceği insanlara yaşlılıktan mıdır nedir böyle tehditvari konuşması ilginç hakikaten.

el pençe durup övgüler sıralayacağını nerden çıkardın diyenler için;

bir şükrü genç vakası
hesabın var mı? giriş yap