• rabarda bu sabah yüzyılın esprisini yaptı. evde yalnız yaşamanın övüldüğü sırada mesut evde çıplak gezmek ne guzel filan dedi. sonra "fazlı çıplak takla atar mısın peki" dedi. fazlının cevabı "yok ağa, ağzıma bir şey kaçar diye korkarım" şeklinde oldu.

fazlı çok guzel adamsın yeminle.
  • çimen bölümlerinin birinde ergen, hadsiz bir seyirciyle şöyle bir diyalogları oldu:

seyirci: ben eskiden kiloluydum 30 kilo verdim.
    ...
    ...
    aynı seyirci: ben kızı aldattım aağbi sonra "mal kız" beni affetti ehehehe.
    fazlı: sen kiloyu nereden verdin, karakterinden mi?

adamı izlerken çok kere kahkaha attığım oldu ama hiçbirinde bu kadar mutlu etmedi, evde alkışlayasım geldi.

tanım: zeki bir adam.
  • az önce yayına bağlanan konuğun noteri kast ederek "kadıköy de 1.5 saat aradık. şu 1 2 3 4 5 diye gidiyor. neydi o?" sorusuna "doğal sayılar" diyerek durakta sesli güldürmüştür.
  • bugün stand-up gösterisine gittik adam fotoğraf çekildikten sonra kolumu sıktı. söyleyeceklerim bu kadar.
  • rabarba'nın en çok mahcup ses tonuyla yaptığı yorumlarına, katıla katıla güldüğüm konuğu. geçti baya bir zaman ama şu örneğe çok gülmüştüm. bilen bilir, mesut süre arada dünyanın çeşitli yerlerinden böyle magazinsel sayılabilecek haberler okur, genelde iyi geyik malzemesi çıktığı için. bu da onlardan bir örnekti.

m: - "yatak odasında mor renk duvar olması performansı olumsuz etkiliyor"muş fazlı polat
    f: - öyle miymiş?
    m: - evet. sen ne düşünüyorsun bu konuda?
    f: - abi benim duvar rengine gelene kadar çok daha büyük sorunlarım var yatak odasında, (daha kısık ve mahcup sesiyle) partner bulamamak gibi...

hala aklıma geldikçe gülüyorum.
  • bugün yayında şöyle bir şey dedi bu adam,

(bir kaç hafta önce gittiği bir fazıl say konserinden bahsediyor)
    konserde öyle güzel uyudum ki, bugünkü dinçliğimi hala o konsere borçluyum.
  • lisede en arkalarda oturan ve ders sırasında kısık sesle espri yapan aşırı komik çocuğun stand up yapan hali.

höykürmeli, püskürmeli güldürüyor.
  • meksika açmazı bölüm 43:

4 yaşındaki oğluna arabalarla oynamayı seviyorsun suyla oynamayı da seviyorsun git oto yıkamacıda çalış dedim diye yaptığı esprisiyle çok güldürdü.
  • komik adamsin fazli. ama pust komik. cem mesela saf komik. sende biraz ibnelik var, komik olmak icin cem`in bobregini satarsin.
  • rabarba'nın açık ara en iyi konuğu. doğal bir tınısı ve komikliği var. hele hele ev ödevine çalışmış halleri çok komik. espri yapınca mesela gülünmüyor ama gülünememe hali resmen sizi kahkaya boğuyor.
    dinleyin sabah 7-10 arası cuma günleri rock fm'de.
hesabın var mı? giriş yap