• ali koç u boşuna mı seçtik lan? yine garibandan para istiyorlar.
  • mevcut düzen devam ettiği sürece ne kadar bağış toplarsan topla düze çıkmanın imkanı yok. maaşlarda azalmalara gidilmeli. yabancı sınırı asla gelmemeli. avrupa'da 500 bin euro zor kazanacak yerlilere 2,5 milyon euro verilmemeli. menajer çetesi türk futbolundan temizlenmeli. menajerlerle birlikte kulüpleri sömüren çakal yöneticiler temizlenmeli. 3 milyon euro'ya imza attırıp, futbolcuya 1 milyon verip kalanı bölüşen yönetici + menajer + teknik direktör şebekesi var oldukça olan zavallı taraftarın cebindeki 3-5 kuruşa olacaktır.

mevcut durumda menajerin biri metresine mercedes alsın diye, yönetici ikinci karısına villa açsın diye, yeteneksiz yerlinin biri nişanlısına ferrari alsın diye 1 lira bile bağışlamam. zaten digiturk kanalıyla ederinin çok çok üstünde parayı kulüplere "bağışlıyoruz". sistemi değiştirin, çürükleri temizleyin öyle gelin.
  • nisan ayının ilk haftası başlayacak olan kampanya.

cem yılmaz, acun ılıcalı ve beyazıt öztürk ortak canlı yayın yaparak destek isteyecekler.

ali koç vizyonu her geçen gün beni hayretlere düşürüyor.ağzım açık izliyorum bu vizyonu.

kuşlar yapabileceğimiz bir şey olursa haber verin.acelesi yok.olduğunda verirsiniz.bu vizyonun kampanyasına ben de destek olmak isterim.
  • zamanında beşiktaş için de yapılan kampanyanın bir benzeridir.

zamanında derken, şu anda 50'li yaşlarda olanlar iyi hatırlar.
    beşiktaş batmamak için direniyordur.
    feda sezonunun bir benzeri yapılır.
    yanılmıyorsam erdoğan demirören'in de büyük kıyakları vardır o dönemlerde beşiktaş'a.

(bkz: besiktas icin sen de bir kibrit yak)maalesef bu ülke takımlarının kaderidir bu.
  • taraftari ne kadar zorlarsan zorla toplayacagin para 2 tane cop yerlinin sozlesmesi kadardir. nisanlilarina ferrari alip cekip giderler.

olayi taraftardan ziyade isadamlarina cevirmek lazim. bu isi ancak onlarin verecegi buyuk rakamlar cozer. aslinda eski yerli futbolculardan da toplamak lazim ama fenerbahce hicbirinin umurunda degildir. milyon dolarlari alip cekip gittiler.

bu arada fenerbahce’den 20-25 milyon dolar para kazanan tek gercek efsane alex’ten haber var mi? atacak mi 3-5 kurus?
  • kesinlikle katılacağım kampanya. 200 tl olarak belirledim bütçemi. daha fazla verebilir miyim? allah bana ben fenerbahçe'me. ama yüksek meblağlara ulaşılması için bir kaç şeye ihtiyaç var.

1- kulüp mutlaka bu paranın bir kısmını uzun vadeli projelere harcayacağını göstermeli ve projeler çok iyi tanıtılmalı.
    2- toplanacak hedef miktar çok iyi belirlenmeli ve online sayaç konulmalı. ne durumdayız, hedefin neresindeyiz bireysel olarak bütçemizi ne kadar zorlayabiliriz görülmeli.
    3- bu iş bir bağlılık işi. maddi destek veren herkesin adı soyadı kulübün ya da müzenin bir yerine yazılmalı.
  • (bkz: hahhahaahahaha)

nasıl güzel oluyor mu böyle? zamanında gs ve bjk bu tarz yardım düzenlerken fb taraftarı kahkahkah gülüyordu, dalga geçiyordu rakip taraftarlarla ve caimalarla. bakalım başınıza gülme komşuna gelir başına diyeceğimiz daha neler çıkacak..
  • fenerliyim ve üzülerek söylüyorum ki bu kampanyaya katılan net olarak gerizekalıdır. yerin dibine batsın böyle kampanyalar.
    madem bağış yapacaksınız, bari lösev'e yapın da hasta çocuklara bir faydanız olsun.

(bkz: fener ol/#87944385)
  • zamanında diğer kulüplerin yaptığı kampanyalarla dalga geçen gerizekalıların kendi tabirleriyle dilenmesi, zekat toplaması.

o günlerde mali tablolar basından saklandığı ve şike tapelerinde de tescillendiği gibi medya manipülasyonu yapıldığı için kendi takımlarını borçsuz, süper yönetiliyor sanıyorlardı. sorgusuz sualsiz tapındıkları kişi başarısız oluncaya kadar sesleri de çıkmadı bu kişinin ortadoğulu ahlakına. o 4.5 milyar dilenme ile kapanmaz. hele bu ortadoğulu diktatör seviciliği hücrelerine işlemiş düşünemeyen yığınla daha da beteri olacak. daha durun.
  • zor durumda olan kulübe yardım için oluşturulmuş kampanya. bir tane bile fenerbahçeli futbolcu tanımıyorum, eskiden futbolu takip ederdim. şimdi bu kampanyadan diyelim ki 5 milyon tl toplandı. kampanyayı yapanlar insanlara diyor ki: "kulüp zor durumda, x adlı futbolcumuza 5 milyon lira ödeyemeyecek haldeyiz, haydi bir el atın da gariban futbolcumuzun parasını ödeyelim, o da gitsin clublarda en güzel kızlarla çatır çatır harcasın. maç mı kaybetti takım? boşveeeeer, kızlar onu bekliyor club'ta, hem de senin enayi mehmet efendi, senin hayatında bile göremeyeceğin kızlar bekliyor onu. anlıyor musun mehmet efendi? takımın kaybettiğinde efkarlanıp sigara yakarken sen, bu parasını yardım kampanyası adı altında ödediğin futbolcu kimbilir hangi clubta hangi kızla sevişmekte? sen kış ayında doğalgaz faturanı nasıl ödeyeceğini düşünürken, bir mont alırken cebindeki parayı üç kez hesaplarken, fazla maliyetli olur diye "yemek ayransız da yenir yaaa" derken bu parasını ödediğin futbolcu senin karnını doyurduğun parayı bahşiş olarak dağıtıyor. senin evinin duvarı soğuk alırken, o parasını ödediğin futbolcu en lüks villalarda, dairelerde yaşıyor. karın kızın yaşadığın kötü muhitte her gün tacize maruz kalırken, o futbolcu en lüks arabalarla özel garajına giriyor insanlarla muhattap bile olmadan."

not: futbol kulüplerinin hiçbirini tanımıyorum, bu kampanyayı kim yaptıysa hepsine mesafem aynı. zaten anlatmaya çalıştığım şeyin fenerbahçeyle bir ilgisi de yok.
hesabın var mı? giriş yap