• gizli bölümler, hmmm.
    bu okulların bir projesi yok mu? var.
    bu projeyi onaylamakla yükümlü mimarlar, belediyeler var mı? var.
    peki bu projelerdeki okulların inşaası esnasında imar planına ve projesine göre yapılıp yapılmadığını denetlemekle yükümlü belediyeler değil mi? evet.
    okulların inşaası bittikten sonra geçici kabul ve kesin kabul için heyetler buraları gezmiyor mu? gezmek zorunda.

o zaman soru şu?
    nasıl oluyor da kimler bu gizli bölümlerin yapılmasına göz yumuyor? bunların hepsi tek tek ortaya çıkarılmalı.
  • çok güldüm geçen gün a haber'de yapılan habere. yerde bulduğu kitap için kadın diyor ki "belki de çalıntı sorular bu kitapların içersindeydi". lan bildiğin soru bankası 2016 o kitap?
  • (bkz: dışarıya penceresi olan gizli odalar)

edit. yanlış anlaşılmasın fethullahı falan savunmuyorum kendi aklımı savunuyorum. hatta fethullahın canı cehenneme...
  • sabah'ın sap haberinden sonra çok da şaapılmaması gereken haber.

ya tamam gizli bölmeler buldun diyelim, bu mühim bir olay olsun. o çip nedir ya? belli ki asansörü öğrenciler kullanmasın diye yönetim millete anahtarvari bir algılayıcı vermiş. neden olayı abartıp haberin içinde gerçekten önemli olabilecek hadiseleri de çöpe attırıyorsun? ha bir de soru bankasına yapılan yorum var, evlerden ırak
  • gizli bölmelerden çok spiker kadının artistliği ile yarım yarım yarıldığım görüntüler. ben böylesi komik haber sunan bir kadın daha görmedim. artistliğin kime teyze?*
  • çok büyük bir keşifmiş gibi sunulan geçitler.

bu ülkede cemaatin dershanelerine ya da abiler/ablalar denen güruha yolu düşen her türk genci -ki yolu düşmeyenler azınlıktadır- bu tarz geçitlerin, sohbet yapılan imarsız odaların, bağlanmış dairelerin bulunduğunu bilmektedir.
  • a haber skeç tadında habercilik anlayışıyla bu kederli günlerde bizi güldürmeye devam ediyor, sağolsunlar. zaten logoları da hıbır gibi.

- çipli asansör
    - "canım öğretmenim" yazılı öğrenci kâğıdı
    - içinde oyuncak bulunan "çok" gizli bölme
    - soru bankası kitapçığı

yemin ederim ben bile gülen cemaati'ne sempati besledim haberi izleyince. özellikle o "canım öğretmenim, en tatlısın, sanki çilekli pastasın" yazan kağıdı yere attı ya...

kesintisiz gülmeye devam etmek istiyorsanız: https://www.youtube.com/watch?v=mwhttvflb2k
  • bana pek gizli bölme gibi değil de, girişi kontrollü lojmanmış gibi geldi... "lojmanda kim kalmış?" o ayrı bir soru ama.
  • fetö metö işim olmaz da,
    aşırı saçma haber. herşeyden önce gizli bölme dediğin yerler sanırsın yer altında, toprağa gömülü tüneller filan. alakası yok. çoğu büyük ihtimalle iskan sonrası açılmak üzere hazırlanmış, belediyelerdeki ruhsat projesini onaylatmak üzere duvar örülmüş odalar veya kaçak katlar. iyi kötü sektörde sayılırız. belediyelerin ne saçma işler yaptığı ortada. adam iskanı alana kadar duvar örüyor böyle oda yok diyor, belediye de basıyor kaşeyi. ki bunların küsmeden önce neler onaylatabileceklerini siz benden iyi bilirsiniz.
    o yüzden bence gizli değiller. kesin araya küslük girince iskan aşamasında sorun yaşadılar öyle kaldı. depo gibi duruyor hepsi şantiye halinde.
    zaten üst katta dışardan görülen gizli oda mı olur amk.
  • belki de şunlar içindir: http://www.sanalbasin.com/…-sandigi-cikti-14790508/

biraz da bunlardan bahsedelim mi?
hesabın var mı? giriş yap