• mesela antik yunan'a gidiyorsun boyle pisagor, menelaus, hipotenus falan tum geometriciler toplanmis homeros'ta orda jose mourinho gibi elinde kagit ve kalem. ve sen gidip "abiler size bi teknoloji anlatayim super! biz pi'yi 3 aliyoruz daha kolay islem yapiyoruz boylece" desen sonra arsimet orda bagirsa "serefsizim aklima gelmisti" dese ve tum medeniyet pi'yi 3 alsaydi ne eglenceli olurdu gunumuz dunyasi. butun binalar falan egri bugru acayip sekilli salvador dali tablosu gibi bi dunya ne guzel olurdu.
  • - hadi bize bir şeyler anlat!!!
    + ne anlatayım ki yaaaaa :/
    - aklına ne geliyorsa!!!!
    + hala misyoner pozisyonunda sevişiyoruz mesela, teknoloji o kadar ilerlemedi :/
    - aaaaooooooooooooooooooowwwwwwwwww!!!! başka başka???
    + ne bilem lan, sıçma pozisyonumuz da aynı
    - lan seni sayıyla mı gönderdiler bize amk???!!!!
    + oooooo bakıyorum da sayıyı falan bulmuşuz ;)
    - öldürün şu pezevengi, bi sikten haberi yok amk
  • (bkz: #17618379)
  • - durun durun adam haklı, dünya yuvarlak!!!!
    + ispatlamazsan boynun gider!
    - şimdi denizden size doğru gelen bir geminin önce bayrağını sonra bacasını, sonra gövd...

(çıtank!!!!!!)
  • + tütün içer misin?
    - yok abi marlboro ligh'ten başkası öksürtüyor
    + marlboro?
    - dur anlatayım...
  • ciddi hayal kırıklıklarına neden olur.

(bkz: uçan arabalar)
    (bkz: jetgiller)
  • çok uçmaya gerek yok, 10 yaşındaki halime gidip bi ipad versem kafayı yerdi muhtemelen.
    geleceğe dönüş 3'te benzer bir muhabbet olmuştu yanlış hatırlamıyorsam. kafayı bulan doc, 1885 yılında bardaki ahaliye geleceği anlatıyor, millet de "yav he he" diyerek dinliyordu kendisini. hatta gelecekte insanların spor amaçlı ya da eğlenmek için koşacağını duyan biri bayağı taşşak geçiyor idi kendisiyle.
  • "anlatmaya çalışmak" kısmında kaldığım eylem.

yayladaki evimizin etrafına konuşlanmış osmanlı askeri amcalara cebimdeki telefonla dedemi ararsam gelip bizi ruslardan kurtarabileceğini anlatmaya çalışmıştım. yaşça daha küçük olanı (belki de abi demem gerekir ama bıyıklı olunca amca demek lazım gibi geliyor, bilemedim) beni dikkatle dinlemişti hatta "buraya mı basacağız?" gibi sorular bile sormaya başlamıştı ama yaşlı olan "koy onu cebine, deden gelene kadar burayı savunsak yeter!" tadında bir azarla susturmuştu beni.

ruslar gelmeden uyandığım iyi oldu ama... o amcanın inadı sonumuzu getirebilirdi.
  • 97'ye gitsem mesela...

- olm şu internet sayfası var ya
    + evet abi
    - onu üç saatte yasaklayabiliyoruz
    + vay anamııı
  • etrafinizdaki herkesin olmesi ile sonuclanir.
hesabın var mı? giriş yap