• var böyle bi şey. ınsana şans nedir, kısmet nedir sorgulatır.

kız tüm arkadaşları evlendiği için yanına alacak kimseyi bulamadığından tek başına 600 euro bedelle bir tura katılıyor. gidiyor barcelonaya. burada bir adamla tanışıyor. arkadaşlık ediyorlar filan. sonra bu arkadaşlık bir ilişkiye dönüyor. ve gerçek ortaya çıkıyor : adam bilmem ne adalarının prensi. neyse efendim evleniyor bunlar, tabi kızın tüm arkadaş çevresi ve akraba çevresi şok.

-sevgilin ne iş yapıyor?
    -prens!

-damat neci?
    - x adalarının prensi.

kim inanır?

sonra evleniyorlar. düğün yapılıyor adamın adaları'ndan birinde kendi sahibi olduğu otelde . kız kocasının yaşadığı yere yerleşiyor. adam prens olmakla da kalmamış o adalarda sıra sıra otelleri var. ıki de minik çocuk yapıyorlar. the end!

ben dedim "işte azmin zaferi diye buna denir." sen evlenemediğin için tek kal, belki biraz mahzun. tek başına ! artık hırs mı denir, şans mı denir bilemem git 600 euro'ya tatile çık sonra orda 6 milyon euro malvarlığı olan adamla evlen. ahahahhahahhaa şu romantik amerikan filmlerinden fırlama gibi.

bir arkadaş anlatmıştı. kendi akrabasının arkadaşı imiş. hatta kız fotoğraflarını da göstermişti sonra.

bu hikayeye dinleyen kızlar tarafından ne yorum yapıldı dersiniz?

"hıııııh adam da çok çirkinmiş". ^_^ 0_o

evet haydi kızlar turla yurt dışına!

umut hep var demektir, evet. yılmayın, hadi rocky hadi! yakında gittiği turun adını da öğrenirim merak etmeyin.

(o değil de millet kocası doktor diye hava atar, onlara bu kızı getirtip konuşturmak lazım; o tipler ancak öyle susar)

edit: 6 milyon euroya çemkiren olmuş. "hıııh pis fakir" denmiş. n'apalım yav duyduğumu anlattım. prens fakirse ben n'apim. sanki adamın muhasebecisiyim.

bu arada tura çıkan kız kısmısı, adam değil.

isveç prensinin de malvarlığı 20 milyon dolarmış misal.
  • prens için talihsiz bi' karşılaşma olduğuna işarettir.
    düşünsene prenssin tatilde bizimle karşılaşıyorsun.
  • luxemburga gidip kraliyet sarayı karşısındaki cafede vakit geçirerek rahatlıkla yapabileceğiniz olay.

kral, prens falan bazen bisikletle geliyor kahvesini içip kaçıyor. prensesi görme ihtimalinizde var.

ha luxemburg dediğin zeytinburnu kadar yer, ama kral mı krali prens mi prens.
  • (bkz: çokoprens)
  • 6 milyon euro'nun o seviyede komik bir rakam olduğunu bilmeyen birinin uydurmuş olmasının muhtemel olduğu hikaye. neticede sabri sarıoğlu bile yılda 1.8 milyon euro kazanıyor lan. 6 milyon euroluk prens mi olur?
  • sen git kral'ın gelsin denilebilir.
  • muhtemelen adam kızı kısa yoldan düdüklemek için 'benimle evlenirsen seni prenses yapacam' demiştir. kız da adamı prens zannetmiştir.

zaten türk kızında böyle bir bug var. prenses de peşine istersen götünün fotokopisini çektirip facebook'ta etiketle.
hesabın var mı? giriş yap