• din hocamiza dinlettigimiz süper şey.
    -hocam nasil?
    -vay serefsiz ahlaksizlar, cok komik yapmislar, muhahaha
    (bkz: galatasaray lisesi)
    (bkz: adnan hoca)
  • hellori hazretleri bir gun toplantida kendisine sorulan bir soruya soyle bir lafla karsilik verir:
    -vulkemul alul hasene vele kut ahaaa vele zugamba ya huveleee uc gase ve beal
    yani diyor ki bir muslumanin uc kase bali varsa hepsini yesin, circir olsun, gotunde, bagisaginda bir damla bok kalmasin
    boyle baslayan sohbet dizisidir
  • bir yarışma proğramında sorulan "hayvanlarla konuşan peygamber kimdir" sorusuna eşimin verdiği yanıt.
  • "en iyisi ben siktirip gideyim" cümlesiyle o an icilmekte olan kolanın burundan geri çıkmasına sebep olan kişi.
  • dinledigimde gulmekten gozlerimden yas getiren olay, konusan bocek rulez
  • türkiye'nin ilk internet meme'lerinden, hatta direk ilk olması kuvvetle muhtemeldir. 99'da aldığım bilgisayarın mp3 klasöründe kayıtlı olarak gelen 9-10 mp3'ten biriydi. heeey hey.
  • bir zamanların en komik mp3'üydü. aslında ilk başta mp3 değil real audio dosyasıydı. ilk defa kahkaha.com'da rastlamıştık. yanında berber şarkısı ve şevki abi'de vardı. bütün arkadaşlarımıza dinletmiş, hep beraber gülmekten yerlere yatmıştık. yıllardan sonra bugün tekrar dinledim. artık, komik olsun diye kasım kasım kasılan arapça küfürlerden başka bir anlam ifade etmiyor. keşke bu kadar değişmeseydik be...
  • '97 veya '98 yıllarında arkadaşlardan elden ele kasede çektiğimiz efsanevi hikayede böcük tarafından "nerden geliyorsun? nereye gidiyorsun? ey yolcu!" diyerekten yolu çevrilen über mübarek şahsiyet.
    (bkz: mücahit şevki)
  • bunu ben hep el nuri sanardım böyle miymiş vah vah...
  • ishalken yatan kişinin babası, içeride anneye "bal mı yese, vücudu direnç kazanır" derken akla ilk gelen müstesna şahıs
hesabın var mı? giriş yap