• (bkz: hem galatasaray'ı hem milli takımı sömürebilirim)

sen önce bi milli takımı çalıştırabil de, bakarız.

not: milli takım taraftarı.
  • az bile demiş. bence hem milli takımı hem galatasaray'ı çalıştırıp üstüne bir de federasyon başkanlığı yapmalı kendisi, zira son vukuatlarından sonra artık birkaç level birden atladı yeni türkiyelilikte.

bu adam zamanında iyi bir teknik direktördü. futbolculuğundan bu yana hep karanlık bir tarafı olmuş haberlerden okuduğumuz kadarıyla, lakin adam işini düzgün yapıyordu en azından. sonra artık iyice "oldum" triplerine girdiğinden mi, başka bir nedenle mi bilmiyorum ama çağın çok gerisinde kaldı. ki futbol artık çok hızlı ilerliyor, pep guardiola, jose mourinho gibi adamlar bile ayak uydurmakta zorlanıyor. bu adamsa hala 20 yıl öncesindeki kafayla devam etmeye çalışıyor, sonuç da ortada. tabii hiçbir hatasının bedelini ödemediği ve kendisini sürekli geliştirmek gibi bir ihtiyaç duymadığı için bunun olması çok doğal.
  • utanılası bir açıklama, umarım gerçekleşmeyen komik bir anı olarak kalır hafızalarımızda.
  • ya şu adam kadar türkiye'yi ve gs'yi sömüren başka biri var mıdır? ama hala kabullenenler var bilemiyorum.
  • habere göre lucesu : “şu andaki kadro şampiyonluk yarışı için yetersiz. takıma en az 3 transfer daha gerekiyor. bunlar yapılmazsa sezonun ilk yarısı bitmeden yarışta havlu atarsınız” demiş ve işine başkan dahil hiçbir yöneticinin karışmamasını istedi.

ama yönetim anlaşamamış. adam mantıklı olanı istemiş, yönetim macera peşinde zannımca.

keşke milli takımı bıraksa da tek gs'yi çalıştırsa.

not: evet beşiktaşlıyım.
  • türk futboluna artik vereceği zarardan baska birsey kalmayan bir adamın beyanı.
  • "iddia edildi" tarzı haberciliğe hala itibar edildiğini gösteren sözde açıklama.

kim demiş nerede demiş, görmeden duymadan buraya adamın üstüne toprak atmaya gelmiş millet. bana terim'i de savundurdunuyuz ya, helal olsun.
  • ünal aysal döneminde yapılan operasyonun bir parçası olduğunu açık eden bir beyandır.
    madem bunu yapabilecek bir durumda kendisi ünal başkanımızın döneminde neden problem yaratıp takımın gidişatını bozacak hamleler yaptığını da açıklamalıdır.
    ayrıca milli takım ve galatasaray'ı bir arada çalıştırdığı kısa dönemde galatasarayımızın düştüğü içler acısı durum şu ankinden farklı değildi, kendisine yönelmesi gereken oklar yanlış kişilere yönelmiş kendisi de paçayı sıyırmıştı.

dipnot: galatasaray'da fatih terim'in dönemi kötü bir dönemdi gibi bir anlam çıkaranlar olmuş, hayır fatih terim dönemi kötü bir dönem değildi ama milli takımla birlikte çalıştırdığı kısa dönem rezalet bir dönemdi.
hesabın var mı? giriş yap