• aslında her şeyin yolunda olmadığının göstergesidir. bir taraf mal gibi takılırken, diğer zat aydınlanma ile meşguldür. sonuç olarak mal gibi takılana esmer günler düşmüştür bile
  • iyi "the cube iv" senaryosu çıkar bundan. tra la la, tra la la çıkışa doğru ilerliyorsun....hooooop lazer geldi!
  • ayrılan taraf ya çok sıkılmıştır, ya çok üzülmüştür ya da artık başka biriyle herşey yolundadır.
  • çok orjinal bir tespitte bulunacağım şaşıracaksınız:
    bence iş böyleyse her şey yolunda gitmiyordur. onun için gitmiyormuş yani meğersem.

vuhuuuuu

edit: ohooo... herkes de silmiş entryleri ha :(
  • sevgili her şeyin yolunda gitmesinden sıkılmıştır.çünkü ilişki monotonlaşmış ve heyecanını yitirmiştir.böyle bir ilişki de sevgiliyi artık tatmin etmemektedir.zaten her şey de mükemmel gidiyordur.bu durum ayrılması için geçerli bir sebep halini aldığında sevgili her şey yolunda giderken ayrılmış gibi gözükür.
  • sevgilinin dişi olduğuna işaret eden olaydır. dişi için herşey, aslında herşey demek değildir.
  • eğer onlardan biriyseniz cevaplayın.
    a) daha iyisini buldum.
    b) alttan al alttan al bıktım.
    c) zaten sevmiyordum.
    d) hepsi.
    e) hiçbiri.

not: hiçbiri cevabını veren arkadaşa burdan seslenmek istiyorum "ulan madem her şey yolunda gidiyor niye ayrılıyosun terbiyesiz herif!"
  • ilişkinin bir tarafının karşısındakine, onun kendisine verdiğinden daha fazla değer verdiği durumlarda ortaya çıkar.daha fazla değer veren, daha fazla fedakarlık yapan, daha fazla ilgi gösteren taraf için herşey yolunda gitmektedir kendince.elinden geleni yapmaktadır.karşı taraf ise bu ilgiden ve fedakarlıktan dolayı kendi içerisinde şöyle bir çelişkiye düşebilir.neden onun beni sevdiği kadar ben de onu sevemiyorum, birşeyler mi eksik?halbuki bu bir yanılsamadır.karşısındakinin verdiği değeri abartmasından dolayı, kişide suni bir özgüven oluşur ve bu özgüvenin de verdiği gazla ilgiden sıkılır, başka heyecanlar arayışına girer.şüphesiz ki, bu büyük bir hatadır.
  • rahat batması;

16-22 yaş arası ergenlik döneminde sık görülür. 23-30 yaş arası ciddi koşullar oluşmaya başladığından bu yaş grubunda daha seyrektir nedeni ise ciddiyet ve işin içine ailelerin girmesi heyecanı öldürür. 30'dan büyük daha çok teyze ve amcalarda ise eğer sevgili pozisyonu varsa bu yaşta durum zaten kritik olmakla beraber orta yaş kirizi ve azgın teke sondromu gibi hormonel dengesiz dönemlerde vücut kimyası, beyindeki baglanma, aitlik, sevme duygusal veri kümelerine parazit yapmak sureti ile kişi yi dengesizleştirmektedir.
hesabın var mı? giriş yap