• sözlüğün kutsal bilgi kaynağı işlevini yerine getirmektedir. sikindirik takım entrylerinden iyidir. en azından bilgi veriyor eleman.
  • "sözlükte eksik kalmasın" mantığıyla iyi işler çıkartıyor bu yazar bence. "bugün"e tıklamak yerine bilgi arayanların gerçekten işine yarama ihtimali olan entryler giriyor.
  • özellikle spor kanalında tek cümlelik tanım içeren, sözlük kurallarına uygun ancak niteliksiz entry'ler giren yazar.

saçma sapan bulduğum dizi/filmleri öven ya da benimsemediğim bir siyasi görüşü savunan entry'ler katılmasam da sahibinin bilgi, birikim ve düşüncelerini içermesi nedeniyle az veya çok (içerik bakımından) niteliğe sahiptir. ancak kendisinin örneğin bir malavi futbol ligi takımı hakkında girdiği entry, okuyan kimseye bir bilgi katmayan, hiçbir merak uyandırmayan, gündemle uzaktan yakından alakası olmayan çöp bir entry'dir. bu yazar arkadaşımız bu tür entry'ler nedeniyle (anlam veremesem de) nasıl övülebiliyorsa eleştirilmesi de normal karşılanmalı.

ekşi sözlük klasik anlamda bir ansiklopedi veya sözlük değil. dolayısıyla sırf kenarda dursun diye içini gereksiz içeriklerle doldurmayı yanlış buluyorum. bu entry'i okuduktan sonra bana kontra yapmak için geçmiş entry'lerimi inceleyip "sen de şunu şunu yazmışsın, bunlar nitelikli mi?" gibi cümleler sarf edecek politik doğrucular hiç uğraşmasın. zaten bu entry'nin ikinci cümlesinde nitelikten kastettiğim şeyi belirttim.
  • türkiye amatör kulüplerinin federasyon başkanıdır.
  • an itibarı ile ne kadar amatör küme takımı varsa hepsi adına başlık açan yazar.helal olsun üşenmeden yardırıyor.
  • hic tanimiyorum kendisini.
    ama gonlu cok zengin bir ege'li arkadas bu bence.
  • bot olduğundan şüphelendiğim yazar hesabı. bu kadar adı duyulmamış futbol takımını 2 gündür aralıksız girmenin başka açıklaması olamaz *. spor bölümünü iki gündür kitledi resmen.
  • sağa sola anlamsız bkz.lar verip karma kasmak yerine sözlüğü cidden bilgi kaynağı olarak kullanan yazarlardan.
    aynı zamanda az takip edilen lig ve takımlara olan ilgimi paylaşmaktadır.
  • surinam, papua yeni gine, cook adaları ve daha onlarca ülkenin lig şampiyonlarını üşenmeden girmesiyle yine insanlığa olan inancımı tazeleyen aşmış insan.

böyle alakasız spor müsabakalarına gereksiz biçimde aşırı ilgi duymak sadece bende olan bir huy sanıyordum, meğersem yolun daha çok başındaymışım.
  • eline iddaa listesi alıp entry girdiğini tahmin ettiğim yazar.
hesabın var mı? giriş yap