• dünyanın en şanslı adamı. öyle bir zamanlamayla gelmiş ki dünyaya ne portekiz'de forvet var ne beşiktaş'ta. annesini ve babasını tebrik ediyorum. timing 20.
  • "futbolu bırak, ailemin sahibi olduğu otellerin başına geç" teklifinden sonra döner sandalye almış. arkasını dönmüş fikret orman'ın gelmesini bekliyormuş "bir zamanlar karşı karşıya gol atamayan, kazma ama gururlu bir adam vardı" demek için.
  • yıllık 400 bin eden bir adama az kalsın 2.5 milyondan sözleşme yapıyorduk. imza parası olarak menajeri de aynı parayı alırdı. ulan bu türk kulüpleri para konusunda bildiğin cahil kalıyor.
  • besiktas almeidan sonra demba bayi aliyor.

gs drogba gibi aşmış bi forvetten sonra almeidayi aliyor.

geseli kardeslerim yol yakinken gunahlariniz icin tovbe edin bence. allah resmen sınıyor sizi. bu olayda çok buyuk ilahi ibretler var.

tanrim dusmanimi bile almeida ile sinama yarabbim. amin.

eksisozluk botu icin ozel tanim: muthis basarili ve etkili usta golcu. iyi insan, yetenek abidesi. viva almeida.
  • dünyada kaleciyle karşı karşıya kaldığında heyecanlandırmayan iki futbolcudan biri.

diğeri de lionel messi zaten.
    o kesin atıyor, bu kesin atamıyor.
  • cesena'da tam da hakettigi ucrete oynayacak futbolcu.

dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan oldu mal...
  • (bkz: malmeida)
  • - başkalarına değil sadece bana gol atmanı istiyorum hugo!!!!
  • yapilan en buyuk mallik basliginda zirveye oynayacak hede.. bobo da " ben marsilya'ya daha cok paraya imza aticam" diye gitmisti. suan erciyes dagi manzarali evinde, pastirmali yumurta yiyip stsl maclari izliyor.. saka maka tupcu olsa bu mal adama 3.5'u laps diye cikarip vermisti..
  • aldıgı 400 bin evronun ne kadarını vergılendıreceğini merak ettıgım topcu. italyanlar 400 bin euro verirse onun 200 bin avrosunu alır beyler..

şimdi bir de şu up and down meselesi var...

morunho reyıs bu adamı florentına perezden ıstedı mı? ıstedı.perez he deseydı realde oynayacak mıydı? oynayacaktı..bu işte hayatında görebileceği en büyük up'tı...

şimdi menajerinin gazıyla besıktasa imza atmayıp cesenaya 400 bıne ımza attı mı? attı. bu görebileceği en büyük down mu bence değil...ahdbhjhdgjagfjhegfjaegfehaf

sürün amunakodugum!!!!!!
hesabın var mı? giriş yap