• aman diyorum.
  • ölemeyenlerden biri
  • şu videoda 2.40'tan itibaren şov yapan usta. mikrofonsuz bir şekilde öyle bir yardırıyor ki mustafa keser ve cengiz kurtoğlu'nun bakışları her şeyi özetliyor.
  • geçen gün gördüm kendisini. epey kilo almış. biraz daha kilolu olsa binanın kapısından zor geçecek. ne olmuş sana öyle imparator dedim içimden. hafif bir kafa selamı ile selamlaştık sadece.
  • bir toplum sağlığı sorunuydu. programını yine çekmeye başlamış.

ali ağaoğlu ile aynı kategoride insan. programında ortalama altı zekası ile herkesi kaldırabileceğini zanneden, bir takım erdemlerden yoksun fakat bu erdemler varmış gibi söylem geliştiren, bunları gördükçe midemi kaldıran birisi.

ona göre "insanlık çok önemli" veya "menfaati uğruna adam satmaz", tabii bunları sözlü olarak söylüyor arkadaş. yani lafta, pratikte ise tam zıddı. eleştiriye tahammülsüz, önüne gelene asılan ve bunu çok sevimsiz bir şekilde yapan. karşıdaki kadının bir "insan" olduğunu göz ardı ederek yapan. kendisinden asla iyilik istenmemesi gereken, çünkü ben yaptığımı kimsenin yüzüne vurmam diyecek fakat pratikte ihtiyaç duyduğu anda yüze vuracak birisi ibrahim tatlıses.

yıldız tilbe örneğini hatırlayın, "abi beni dövdüler dediğinde seni gidip pezevenklerin elinden aldım"

bir kadına televizyonda bunu söyleyebilen bir adam gerçekten çok ama çok kötü bir adamdır. etik değerlerden yoksundur. insanlık nedir bilmez.

toplumu zehirlendiği o leş programı yine başlamış.
  • 1996'da öldürttüğü esnaf (bkz: ahmet toptan)
  • “ kadına saygım büyüktür ama döverim “
    “ kadın dediğin dayak da yemeli “
    “ üç türlü kadın vardır : günlük, haftalık, ömürlük”

yukarıdaki üç cümlenin sahibidir. ve bu cümleleri sarf edebilen birinin saygı görüp ünlü (!) olacağı tek yer de türkiye’ dir.

bakın daha perihan savaş’ ı 80’lerde tüm gece dövmesi, yüzünü gözünü morartması, mahkemelik olmaları, üstüne bir de “ kendime hakim olamadım, onu öldürebilirdim “ diye ifade vermesi var.

sonra derya tuna’ yı da dövdü diye manşetlere çıkmış. asena olayı desen zaten yakın geçmiş.

hala mı “ ama sesi güzel yeaaa” ?
  • günümüz dünyasında, sırf kadınlar hakkındaki eylem ve söylemleri nedeniyle, başka bir ülkede sahneye çıksa yuhalanacak, kafasına domates, yumurta atılacak, bunca yıldır var olan şöhreti ve arkasını kollayanlar sayesinde, hâlâ iyi bir haltmış gibi, milletin gözüne sokulabilen, çıkaranların da utanmadan ekrana çıkarabildiği şarkıcıdır.
  • hamambocegi canlisinin hominid dunyasindaki karsiligidir, olmez ve incelenmelidir.
hesabın var mı? giriş yap