• arkadaş bir tek benim başıma mı geliyor bilmiyorum ama internetten hangi sıkıntımı araştırırsam araştırayım muhakkak bir şekilde kansere bağlanıyor.

örneğin kolumda kırmızı iki üç nokta görüyorum araştırıyorum:
    ... kırmızı lekeler gibi birçok belirti cilt kanserinin habercisi olabilir.

arkadaşım "ağzımda aft çıktı" diyor beraber bakıyoruz:
    ... aft görünümlü yaralar ağız kanserinden iyi ayırt edilmediği takdirde tedavi için çok geç kalınmış olabilir.

iş yerinde belim çok ağrıyor, bel ağrısına bakıyorum:
    ... uzmanlar bel ağrısının kanser habercisi olduğunu söyledi

herkes felaket tellalı olmuş çıkmış...
  • benim de sürekli başıma gelen hadise. allahtan çözümü de internetten bulabiliyorum. lazer pointer ile kemoterapiye başladım, gelişmeleri bildiricem.

edit: selamın aleyki, kemoterapi lazerle yapılmıyo biliyorum. babam kanserden öldü. ben iyicene cahile bağlayayım diye öyle yazmıştım. inönüden atlamayan nestle aşufte deyilim.
  • (bkz: #31029705)
  • doktorun 'önemli değil' dercesine kullandığı latince kelimeyi internette yalan yanlış yazıp bulmaya çalışırken öğrenildiğinde şoka uğratır.
  • kesinlikle doğrudur. ulan denemek için burnum akıyor yazdım geniz eti kanseri olabileceğimi öğrendim. en kısa zamanda doktora görünmem konusunda da uyarıldım. e ben burnum aktığı için doktora gitsem o doktor beni dövmez mi, dışarıda bekleyen hasta ve hasta yakınları sıramızı çaldın diye üstüme çullanmaz mı? doktora gidecek olsam zaten sana niye bakayım internet?
  • surekli denk geldiğim şey. en son deri kanseri şüphesiyle gittim, zona çıktı.
  • sürekli başıma gelen şey. geçen gün çok yürümüştüm, tabanlarım ağrıyordu. ağrının sebebini öğrenmek için (sanki bilmiyorum!) internette arattım ve sonuç.. kansermişim. *
  • tüm psikolojik sorun belirtilerinin şizofreniye bağlanmasıyla kardeş durumdur.
  • internetteki özel hastane mafyasından şüphelenmenize yol açar.
hesabın var mı? giriş yap