• kavga ettiği taraftar fenerbahçe taraftarı değildir.

hangi takımı tutttuğu belli olmayan , onun bunun çocuğunun birinin fener ağlama demesi üzerine ve kendisine küfürler etmesi üzerine çıkan kavgadır.

https://www.instagram.com/…?igshid=mzrlodbinwflza==
  • yazık lan kimin çocuğuysa.

şimdi böyle artistlik yapıyor, yarın çıkıp hem eğri hem bayat kardeşinden aldığı tüyoyla bilmem neyime küfür ettiler diyecek. sonra işte klasik zeytinyağı mode on...
  • irfan can'a artık “vurun abalıya“ durumu oldu.

herhangi kötü bir durumda direkt bu çocuk hedef tahtasında. bu sezon geçen sezonlara göre daha iyi top oynuyor ama yine bütün küfürleri bu çocuk yiyor.

komutan mert hakan falan nerede. o yok piyasada. irfan can'ın üzerinden biraz yükü alsın. işler iyi giderken komutan. kötü günde ortada yok.
  • şüphesiz ki buna bile inanmayacak orospu evlatlarının olduğu bi kavgadır.
  • ts maçından sonra bunlar dağılacak demiştim haklı çıktım hahah. beter olun anasını satiyim.
  • cahil futbolcu örneği. futbolcu olmasaydı, maksimum taksiye çıkardı ankara'da.
    şu hareketler yakışıyor mu bir sporcuya?
    6 gol yemişsin adam anana da sövse, kafan önünde gireceksin soyunma odasına.
    paraları yerken iyi, ferrarilerle gezerken iyi, küfür yiyince erkek olun.
    ha bir de şu var. ulan bıraksak ne yapabileceksin oğlan?
  • internette bir tane video gordum bu kavga ile ilgili.taraftarin biri hem video cekip hemde fener aglama diyor oyuncuyu kiskirtiyor.fenerli olmayan taraftar maca gitmis bu cok guzel gidebilir ama orda oyuncuyu kiskirtmaya gerek yok.insan gibi macini izle git.
  • bence burda irfan hakli. tamam taraftar o kadar para verip maç izlemeye gelmiş ok. ama takımda kötü giden bir şey yok. konferans liginde grubunda liderdi fener hatta. ligde de durumları iyi. ee peki bu öfke niye? bugün manu da durumlar iyi değil ama taraftar bir an olsun peşini bırakmıyor takımı. biz de olay ise tamamen günlük.
    taraftar belki eşine annesine küfür etti.? kim bilir herkes insan. bu durum ayrıca işlerin iyice kötüye gitmesine sebep olur. bu entry tuvaletten yazdım bir de üstüne.
hesabın var mı? giriş yap