• (bkz: bu da benim sikim hüsnü)
    biri yapacaktı nasılsa..
  • - maksimalist bir havan var. nerelisin?
    + bayburt.
  • emel özkızıltaş adlı samimi görünümlü palavracının söylediğine göre bu programda öykü serter'den karşıdakini dinlemeyi, ivana sert'den samimi olmayi bilmem kimden zerafetli olmayi, yalan söylememek gerektiğini, dürüstlüğü öğrendiği belirtti biraz önce.
    ulan 30 yaşına kadar bunları öğrenemediysen yazık lan sana.
    çakma mimikli, sevimli gözükmeye çalışan kolpacı.
  • dunya televizyonlarinin hicbirinde goremeyeceginiz anlara taniklik etmek istiyorsanız hemen bu programi acmalisiniz; aglayan samara'yi teselli eden avatar ve bir adet kezban sirine. arkada da joker ağlıyor, daha ne olsun?
  • yarışmacılardan özden cerrahoğlu'nun an itibariyle çok mantıklı bir cümle kurduğu yarışma.

"mutsuz olunca mutsuz oluyorum."

vay amk, biz de mutsuz olunca çok seviniyoruz zaten.
  • biraz önce ıvana sert kovboy kostümü giyen bir kıza yorum yaparken, mahmuz kelimesini bilemediğinden "şu kovboy cizmelerinin arkasına takılan şeylere ne diyorsunuz, çivi mi? o eksik." gibi birşeyler söyledi. kemal doğulu ise tüm bilmişliğiyle dönüp ökçe dedi.
    asdfhjkl. kimse de sen ne diyorsun kardeş demedi.
    ulan en azından ıvana yabancı ve doğrusunu öğrenmeye çalışıyor da bu kemal'inki nasıl altyapısız bir özgüven ya? cahillik paçalarindan akıyor resmen. şu adamları moda gurusu falan diye çıkarıyorlar ya bir de, inanılır gibi değil. hem itici, hem cahil.
    ekşiciler bile bayılıyor adama gerçi, kime ne anlatiyorsam ben, müstehak böyleleri herkese...
  • an itibari ile nihalin victorias secret melegi olmaya calisan tombik peri gibi gorundugu program. nihal gecerken ıvana sertin kikirdadigi da gozumden kacmadi.
  • az önce türk televizyonculuk tarihine girebilecek bir 'garipliğe'(en hafif tabiriyle) sahne olmuş program.
    emel özkızıltaş adlı yarışmacı önce 'hayalindeki' evlilik teklifini en ince ayrıntısına kadar anlattı.(konsept sebebiyle buraya kadarı normal) daha sonra öykü serter'in de gazlamalarıyla, yok şöyle evet diyosun sana böyle diyor vs derken hep birlikte (nur yerlitaş başta) oturup bu hayali evlilik teklifine evet,evet,evet!!! nidalarıyla ağladılar. kadın baya baya kendi kafasından yarattığı evlilik teklifine ağladı ya lan... hayat çok garip kuşlar falan...
  • sözlükte victoria's secret gecesinin olduğunu öğrenip açtım fakat cennet mahallesi gecesiyle karşılaştım. ayrıca nur yerlitaş akrabam falan olsa utancımdan kimseye söyleyemezdim herhalde.
hesabın var mı? giriş yap