• sıçıyorsanız telefonunuzu sessize alın ve helada iken açıp konuşmayın.
  • müdürle yanyana pisuvarda işemeyin.. hele ki 5 10 cm geriden işeyip adamı komplekse sokmayın. o da size boruyu sokar yoksa
  • gebelik testi yapmayın, yapıyorsanız da ortada delil bırakmayın. acayip bir gıybete neden oluyor zira. üçüncü katta kimin hamile olduğunu çözmeye çalışan bir sürü kadın var şu an ofiste.
  • abdest almayın. hele ki ayrıca mescidi bulunan iş yerlerinde, birçok şirketin ortak kullanımına açık tuvaletlerindeki lavabolarda ayaklarınızı yıkamayın. lütfen üşenmeden mescide gidin. zira insanlar orada ellerini, yüzlerini yıkayıp, dişlerini fırçalıyorlar.

-ekşi sözlük sana söylüyorum, iş blokları çalışanları sen anla-
  • iş yeri tuvaletiyle ilgili anlamadığım bir şey var, tuvaletteyken gelen klavye sesleri beni endişelendiriyor, olum hem taşaklarınıza dokunup hem ekrana nasıl rahatça dokunuyorsunuz.
  • yeni mezunlara uyari.

is yerlerinde erkekler arasinda yazisiz kuraldir. eger kabinlerden biri doluysa hemen hizlica pisuvara iser elini yikar cikarsin arkadasin rahat rahat sicsin diye.
  • sifonu çekmeyi unutmasanız yeter.
  • çıkılan tuvaletin kapısının kapalı, ışığının açık bırakılmamasına dikkat etmek lazım. içeride insan var sanılıp bekleniliyor, sonra kapısı tıklatılıp bakılıyor ki ses yok, içerisi boş. tuvaletle iş bittikten sonra güzelce temizleyip kapıyı açık bırakmaya dikkat etmek önemli. kirli bırakıp kapayı kapatarak kaçanları, kısacası egoist davrananları sevmiyoruz.
  • -sümüğünüzü duvarlara sürmeyin

-içerde yarım saat oyun oynamayın

-klozetin kapağını kaldırıp işeyin

-tuvalet kağıdı kullanın
  • alaturka kültüründen gelen bir millete alafranganın kapağını kaldırmasını bekleyemeyiz doğal olarak ama kardeşim senin pis kıllarını ben görmek zorunda değilim.. hiç bişey bilmiyorsan traş ol be kardeşim
hesabın var mı? giriş yap