• her sene kar yağdığında, 2006 senesinde öğrenci olanların aklında bir anda beliriveren elim olay. liseliler bilmez.
  • istanbul'daki üniversitelerin neredeyse tamamı 9 ocak için tatil ilan edilirken itü sınavları 1 saat ertelemekle yetinerek bu bilimsel gerçeği bir kez daha ispatlamıştır.

yazık günah onca insana neyin inadı bu?
  • itü'nün efsanevi duyurusu. ama bunu yapan, istanbul'daki bütün okullar tatil olurken ve o karda ben okula varmayı başardığım bir kış günü, 9'da başlayan dersler öncesi saat 8:45'te mi ne tatildir duyurusu da yapmıştı
  • bu tabu da yavaş yavaş yıkılıyor. yarın tüm itü kar sebebiyle tatil. öğrenciler çocuklar gibi şen.

edit: öbür gün de tatil oldu.
  • birçok haber sitesinde tatil olan üniversiteler listesinde itü nün de bulunmasından dolayı yoklama zorunluluğu olan derslere gitmeyen arkadaşların açıklama sonrası geçirdikleri kriz sonrası ağızlarından düşmeyen cümle olmuştur
  • esogü de çok özenmiş buna benzer bir duyuru yapmış:

http://img52.imageshack.us/…/9117/tatildegildir.jpg

bari hiç duyuru koyma da heyecanlandırma milleti, heyecanlı heyecanlı tıkladım bir de tatil oldu diye.
  • beklenmedik bir anda yıkılmasıyla itü mimarlık fakültesi'nin proje teslimini belirsiz bir tarihe ertelemiş, milyonlarca taşkışlalıyı karmakarışık hisler içinde bırakmıştır.
    hava berbat burnumu bile dışarı uzatmıyorum, sabah akşam autocad photoshop kusacağım artık, 1 kasa red bull içtim sırf bitirmeme yakın şu zamanlarda ardımda hocaların "vay be, bu insan elinden çıkmış olamaz" diyecekleri, infial yaratacak bir teslim bırakmak için, 4 gündür eşofmanla oturuyorum lan ühüh.. yarın sabah bu eziyet bitecekti ve normal yaşantıma geri dönecektim. tatil oldun da ne oldu, şimdi aman şu da eksikmiş, şuna da pafta hazırlayım.. bugünü mü buldun, cık cık..
  • şubat 2005 de yağan aşırı kar dolayısıyla 1 haftanın tatil edilerek ara tatilin 2 haftadan 3 haftaya uzadıgini hatirlatan baslik. tatil ilanının pazartesi sabah yapılması nedeniyle memleketten kara bata çıka gelen bizlerde buruk bir sevince neden olmuştur.
    akabinde 1 hafta boyunca yurtta eşli batak oynanmistir.
  • acı bir gerçektir. ulan sabahın 9 buçuğunda 25 cm'den fazla karın içinde yürüyerek fizik labına gitmek nedir?
hesabın var mı? giriş yap