• benim de başıma gelmek üzereyken son anda kurtulduğum durumdur. bisikletle gelen bir çocuk sizi bir şeyler isteyerek oyalarken, diğer taraftan başka bir tanesi takılıp düşme, boş şişe alma gibi bahanelerle iyice dibinize girip telefon-cüzdan çalmaya çalışıyor. benim telefonumu aldı ancak tam bisikletine binerken bir anda farkedip peşinden koştum. ya yakalanmamak için attı ya da aceleden dolayı yere düşürdü. dikkatli olmakta fayda var.
  • yakıştı mı şimdi izmirinizin elit kordonuna
  • özellikle yanınıza gelen küçük cocuklara dikkat edin. para isteyip git dediğiniz halde gitmeyip ağlamaya başlıyorlar. çevredekiler filan size bakınca o sırada telefondan olabilirsiniz.
  • geçen sene arkadaşın arkadaşının yeni aldığı iphone 7 telefonunu çalmışlardı.
    geçen günlerde ise arkadaşlarımla otururken biralarımız bitmişti, almak için civardaki tekele doğru yürürken bir kız bekçileri sıkıştırdı ''telefonum çalındı yardımcı olur musunuz '' diyerekten. her zaman yaşanıyor yani.
  • kordon eskiden kordondu,simdi yarrak gibi bir yer oldu,eşinizle sevgilinizle gitmek gibi bir hata yapmayın.her gün kavga,her gün bi dünya hırsızlık,bazı malûm semtlerin picleri her gün huzur bozmada.gerci izmirli adam zaten biliyordur artık nerenin ne olduğunu da dışardan gelcek olan varsa diye soyluyorum
  • basima gelmis elim olay. gercekten insanin kordon da yasadigi tum anilar ihanet bir olay. gerçekten kordon eskiden kordondu. ınsanlar değişmiş, tipler değişmiş, olaylar değişmiş. başınıza gelirse pek ugrasmamanizi oneririm. giden gittigiyle kaliyor.
  • kitap almak için çıktım, sonrası tek başıma otururken 3 çocuk sigara istemeye geldi, anlamadım bile. karakol pek ilgilenmedi. çocuklar muhtemelen biliniyor ama çocuk diye alınamıyor. 2 gün olacak ses yok. sanırım giden gittiğiyle kalıyor. ekranım çatlaktı. iphone 7 plus. bir şekilde yardımcı olabilecek olursa, yeşillendirsin lütfen. verilerim çok önemli, icloud dolu olduğu için son 6 ay oraya aktarılmamış.
  • bugün bizim başımıza da geldi. sigara isteme bahanesiyle yanımıza yaklaştı, telefonu alıp kaçtı. karakola ifade verdik olay yerini göstermeye geldiğimizde bir mağdur daha polise anlatıyordu olayı. polisin dediğine göre kordona bakan mobese çalışmıyormuş. yani orada başka haksızlıklara da uğrayabilirsiniz.
  • eşyanız cebinizde olacak. çantanız varsa üzerinizde olacak.

o değil de mis gibi deniz kenarı varken niye çimlerde oturur ki millet?
  • müdürümüm istanbuldan izmire geldiği ilk gün kordona gitmesi ve sigara isteyen çocuğa ıphone x ve ıphone 7 telefonununu çaldırdığı hadise.

müdüre koymadı tabi gitti yenisini aldı.
hesabın var mı? giriş yap