• spiker jülide ateş boşanmış, evet gayet normal bir durum.
    ama işin garibi sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda.
    ilan-ı aşk edercesine veda ediyor.
    madem bu kadar seeviyorsun neden boşanıyorsun.

bu nasıl bir boşanma

--- spoiler ---

“emrem... kocam, arkadaşım, ağabeyim, babam... 22 yıllık birlikteliğimizde, sevgi, huzur, yuva, anlam oldun bana... merhamet ve şefkat oldun... hayat arkadaşım can yoldaşım oldun... birlikte büyüdük. hayatta en değerli varlığım ali'min babası oldun.

22 yıllık birlikteliğimiz bugün resmi olarak noktalansa da; bu benim için bir son değil. bana yaşattığın sevgiyi içimden söküp atmak imkansız, sadece şekil değiştirecek. hayatımızın bu evresinde, artık farklı yönlere yürüyeceğiz. ve biliyorum ki; yine birbirimizin en iyi dostu olacağız. ben senin her iyi haberinde, her mutluluğunda, yüzünün her tebessümünde bu kez dostun olarak yine gururlanıp mutlu olacağım. yolun açık olsun canım... seni çok seviyorum...”
    --- spoiler ---
  • evlilik aşkı öldürmüş. birazdan öküzün altında buzağı arama timi gelir.
  • dayıoğlum, reyizim ve müdürüm belirteçlerinin eksikliğini gördüğüm mesajdır. olmadı ceylo...
  • karım bana bunları dese, ne boşanması lan, evlilik cüzdanımı çerçeveletir duvara asarım.
  • cok medenice ayrildik. medenilikten olucez artik goruntusu verebilmek icin samimiyetsizligin bokunu cikardigi bir mesaj olmus. bu kadar yazmisin sebebini de yazsaymisin bari de insanlar anlamlandirsaymis.
  • boşanmamak için birbirini öldürenlerin olduğu ülkede garip karşılanması normaldir. alişmadik götte don durmaz.
  • kadın araya parantez içinde "erkek olarak sevmiyorum arkadaş olarak seviyorum" yazması gerekirdi. bazıları arkadaşlar arasındaki sevgi ve güvene evrilen ilişkilerin, kadın erkek ihtiyaçlarını arzuları heyecanı barindirmadigini bilir umarım.
  • içinde özetle: iyisin hoşsun ama ben farklı heyecanlar, farklı tatlar, beni kesmiyorsun artık demenin duygulu hali açıklamasıdır.
    ben 1 ay veriyorum başkası ile ortalıkta gözükmesi için.
  • bütün dünya senin olsun bir dost bir post yeter bana demek istemiştir.
  • babam derken ‘daddy’ anlamında diyor.
hesabın var mı? giriş yap