• şaşırtmayan serbestlik. bir tık sonrası şudur.

bizim ülkeye seven değil s... yarar.

edit: tekrar gözaltına alınmış. baskı işe yaradı.
  • (bkz: islam hukuku)
  • bu sefer ki gerçekten çok kısa sürdü lan. çay bile içemez o kadar vakitte içeride.

sevgili kadın arkadaşlar. uzak yakın doğu sporlarını öğrenip yanınızda pitbull ile dolaşın. hatta biber gazı ve şok cihazı da bulundurun.

anaaaaa edit : tekrar gözaltına almışlar kadın arkadaşlar spor kurslarını iptal edin umarım kapora vermemişsinizdir. pitbullu aldığınız yere iade edin. biber gazı ile şok cihazını ne olur ne olmaz yine yanınızda taşıyın.

espirisi bir yana adalet için bağırmamız haykırmamız gerekti. bağıran haykıran herkese teşekkür. ayşegül terzi sana sesleniyorum bebek gibi yüzün var belki baban erkek arkadaşın yüzüne dokunmaya kıyamıyordur. ben de kıyamazdım. ama bil ki o tekmeyi yediğin zaman yüreği sızlayan yumruğunu sıkan milyonlar var bu ülkede. henüz ölmedi o insanlar...
  • '' yok artık'' dediğim olay. hasta ise en azından hastaneye yatırılması gerekmiyor mu?
  • mevcut kanunlara gore normaldir.

bu ulkede cinayet isleyen adamlar tutuksuz yargilaniyor.
  • eline bayrak tutuşturulup, "afferim oğlum" da denmiş midir dediğim gayet normal olay.

size milli mütabakat kurduğunuz tiplerle bol birlik beraberlikli günler ;)
  • memleketi yöneten idareciler bu ve benzeri olaylar üzerinden topluma mesaj veriyorlar. bu adamı serbest bıraktılar çünkü bizi test ediyorlar. soruyorum, nerde o kadın ve aile bakanı olacak tipitip? günlerdir var mı bir açıklaması? sehven de olsa çıkıp bir şey söyledi mi? herhangi bir kınamada bulundu mu? bırak sesini gölgesini bile göre yok. aynı şekilde muhalefet partileri de çıkıp tek kelime etmiyor. memlekette kimsenin çıtı çıkmıyor. herkes sinmiş, herkes sindirilmiş. iflahımızı siktiler.
  • polise ;istem dışı tekme attım
    gazeteciye;her şey kontrol altında

--- spoiler ---

"arkadaşlar her şey kontrol altında... sıkıntı yok, gerekli izahatları yapacağım... vandalların saldırısına uğradım, 20 tane solcu terörist bana saldırdı. her şey islam hukukuna göre oldu"
    --- spoiler ---

edi..

torniston adamın serbestliği
  • beklenen ve şaşırtmayan olaydır. bunun gibi bir dünya orospu çocuğu var içimizde. böyle birkaç tane cahil serseriyi yakalasanız da zihniyet bitmeyeceği için ne yazık ki bu tartışmaları yapmak bir süre sonra rutinleşecek bizim için.
  • bu kararla birlikte islamcilarin sort veya mini etek giyen kadinlara saldirmalari mesrulasmistir.
    esinize dostunuza hayatta kalmak istiyorlarsa bu haberi iletin.
hesabın var mı? giriş yap