• kardeşi gardrobun üstüne oturtmak ve ağlarken izlemek.
  • en kötüsü abimin abime yaptığıdır.

büyük abim küçüğüne şemsiye verir. "al bak bu paraşüt, atla." der. öbürü şemsiyeyi açıp sıkıca tutar ve birinci kattan atlar akabinde yere çakılıp ağlamaya başlar.

edit: düşen abim mesaj attı, tom ve jerryde görmüştüm o zamanlar makul gelmişti dedi.
  • gecenin bir yarısı abi uyumaya yatak odasına gider. sonra küçük kardeş oturma odasında otururken aniden "abimmm abimmmm!" diye bağırır. sonra abi uykulu gözlerle odaya gelir. "ne oldu aq" der. ve sonra küçük kardeş dururmu yapıştırır cevabı " ışığı kapa aq ya". abi hiç bir şey söylemez geri döner. çünkü küçük kardeş hergün bunu yapar.
  • biraz göz gezdirdim de, bir çok orospu çocukluğu örneğine şahit olunan eziyetlerdir.

lan sizin hayal gücünüzü ayrı, vicdanınızı ayrı sikeyim. insan değilsiniz bi bölümünüz.

p.s: 8 yaş küçük kız kardeşe sahibim. eziyet etmedim hiç.
  • ne kadar puşt olan abileri ve ablaları gördüğümüz başlık. çocukluğunda böyle olan tipler büyüyünce de aşırı farklı olmaz. eziyet etmekten zevk almak başka bi şey. sosyopat olma ihtimali var. büyüyünce daha farklı şekillerde eziyet ederler etrafındakilere. anne ve babayı da ayrı incelemek lazım.
  • ablam odasındaki boş oje-parfüm şişesi, bir iki yaprak kalmış renkli defter, çeşitli kırık toka ve kopuk boncuklardan oluşan çöplerini "bugün alışveriş günü!" deyip sergiler hepsine belli bir fiyat biçip paramın yettiği kadarını bana satardı.
  • çıplak popoya deodorant sıkmak.. neymiş pırt yapmışım da kokmuş.. sonuç: ağlaya ağlaya kırmızı popoyla gezen ben..
  • hayvan resimlerinin olduğu atlaslar var ya işte onu aldım elime

bu ne diyorum oda kuş diyor mesela ben de hayır o kuş delil gergedan diyorum

hayır diyor o kuş baksana kanatları var falan diyor

hayır diyorum o gergedan inanmıyorsan dayıma sor

dayım da gergedan diyor sonra dedeme soruyor o da gergedan diyor

yavaş yavaş kayış kopuyor tabi

biz bunu 5 - 6 hayvanı göstererek tekrarlıyoruz tabi

en son cam sehpaya kafa atmaya çalışırken zor tuttuk

işte bu da bir anımdır.
  • en bilinenlerinden ve hatta uluslararası olanlarından biri, yere yatırıp kafasına oturmak ve zart diye osurmaktır.
  • nerdeyse her gün gel kulağını yicem diyip kollarını çırpınmasın diye tutup hafifçe ısırırdım. ama bazen o ısırık hafiflikten çıkar ağlaya ağlaya kaçardı benden. sonra özür dilerdim gel öpeyim de geçsin derdim yine ısırırdım. lan hiç acıma duygum yokmuş be.
hesabın var mı? giriş yap