• katıldığım önermedir. artık zihniyetin değişmesi gerekiyor, kişileri değil, ülkeyi düşünmemiz lazım ve bu seçimde artık düzelme yoluna girmemiz şart. işlevsel çözümler bulunması lazım. kazanma ihtimali en yüksek kimse o aday olsun ki bu muhtemelen ekrem imamoğlu'dur.
  • seçim kaybettirendir. koca ülkeye 5 yıl daha kaybettirendir!
  • öyle bencil bir adam ki 2028'de adayım derse şaşırmam.

(bkz: 2028'de yine kk ile denemek)
  • kazanacak kaç aday vardı bilmiyorum ama konuşulanlar içinde kaybedebilecek tek isim vardı, onu da aday yaptılar.

meral akşener'in uyarısını dikkate almayıp, bu seçimi bir mezhep yarışına çevirmek kimin aklına geldiyse bunu muhalefet için yapmadığı kesin.

"kamuoyu araştırması yapalım, kazanacak ismi aday gösterelim" diyen meral akşener'e iftiralar atan, sanki kendi adaylığını dayatan kk değil de, meral akşener'miş gibi kendisine hakaret edenler, yüzünü bahçeli'nin yüzüne çevirenler kendileriyle gurur duyuyor olmalılar.

edit: halen başkası olmasa da kazanamazdı diyorlar, bu insanlar ya neden sonuç ilişkisi kurabilmekten aciz, ya da fanatiklikleri öyle had safhadaki gözümüzün içine baka baka yalan söylemekten çekinmiyorlar.
  • özellikle “kk kazanamaz” diyenlere aktroll iftirası atanları bekliyorum.

konuşun bakalım bekliyoruz sahneye.

dedeniz yine kaybedeceğini bile bile girdi, kaybetti.
  • seküler akraba evliliği tiplerin halt etmesidir.

görsel
  • seçim sonucu değişmeyecekti.

kemal kılıçdaroğlu yanlış aday deyip akp'ye oy atan arkadaşıma kim aday olsa verirdin diye diğer isimleri sorduğumda yok onlara da oy vermem ben rte'ye oy atarım diyordu.

diğer kişilerde de bu görüldü zaten. sinan oğan vatken de rte'nin oyu çok daha düşük değildi. muharrem ince seçime girse de tablo çok değişmeyecekti.

rte'ye oy atan kesimin karşısına çok sevdikleri abdülhamid'i getir muhalif olarak koy. yine de rte'ye oy atarlar.

kılıçdaroğlu istifa edip partiyi artık bırakıp gitmelidir ama kaybın sebebi olduğunu düşünmüyorum.

merkez bankası rezervi 20 yılın en düşük noktasına gelmiş. herkesin maaşlarına zam yağdırıldı. milyonlarca insan emekli yapıldı. şu anki ekonomik tabloda bile enflasyon tavanken 1 yıllık süreçte ülke ekonomisinin ne halde olacağını göreceğiz.

besim tibuk'un dediği gibi, benim neden moralim bozulsun. halkımızın morali bozulsun. ben yine paramı kazanırım bir şekilde. bu devasa ev fiyatları ile 1 ay işsiz kalsa sorun yaşayacak ama seçim sonucunda göbek atan insanlar düşünsün bu seçimi.
  • ya bırak ya. ne kazanması. şuan aktif siyasette erdoğan'a rakip olup devirecek a-d-a-m yok. şimdi de biraz da böyle avutalım kendimizi. gılışdar aday olmasa kesin kazanırdık. yarrak kazanırdık
hesabın var mı? giriş yap