• siyasi hayatinin son 24 saatine girmis piro.
  • ne kadar güzel bir insan olduğunu da bizlere göstermiş cumhurbaşkanı adayı.

toplumun hiçbir kesimine karşı bir düşmanlık beslemiyor, ortak aklı kullanmaya çalışıyor her zaman ve gerçekten çözüm üretme kabiliyeti var.

sevgi kazansın, vatanını seven sandığa gelsin.
  • sevmeyenleri ve nefret edenleri hiç anlayamadım. hepiniz mi ahaber izliyorsunuz. şu adamın konuşmalarını baştan sona izleyen birisinin hak vermemesi bana imkansız geliyor. hep başkalarının karalamalarını dinlemişsiniz sanki. dürüst ve donanımlı tam bir devlet adamıdır. türkiye için büyük şanstır. şu an bulunduğu konum tesadüf değil. komplo da değil. adam güven verdiği için tercih ediliyor sadece. siyasetteki bir sürü şaklabanın arasında parıl parıl parlıyor. seni satmayacağımı, arkandan bıçaklamayacağını biliyorsun. çalışkan olduğunu biliyorsun. bir açığı bulunamadığını, şantaj yapılamayacağını biliyorsun. adil davranacağını, haklıyı savunacağını biliyorsun. bu yüzden muhalefet dört elle sarıldı bence. bu yüzden alakasız partiler bu adama güvenip aynı safta birleşebildi. egolarını bir kenara bırakabildiler. bu türkiye’de ilk defa oluyor olabilir. başka isimler çok konuşuldu, ben de başta genç biri aday olmalı diyordum. ama hiçbiri bu güveni sağlayamazdı bence. iş yine ego savaşına dönerdi, bölünürlerdi.
  • babala tvde yapmış olduğu konuşmalarda da görüldüğü üzere tüm halkı kucaklayan, yapılan hatalardan ders çıkaran, sosyal devleti, adaleti vadeden ve türkiyeye aydınlık günler getireceğine inandığım siyasetçi.

türkiyenin milliyetçiliğe ihtiyacı yok. türkiyenin barışa, milletlerin kardeşliğine ihtiyacı var. türkiye tek bir milletten, etnik ve dini kökenden oluşan bir yapı değil kültür zengini bir toprak.

lütfen saçma salak milliyetçilik düşüncelerine kapılmayın. hep birlikte aydınlık gelecekleri görelim.
  • sayın bay kemal abi başa geçince bütün kırgınlıklar sona erecek küs olanlar barışacak activision ile herşey çok güzel olacak fiyatlar eski hallerine dönecek umarım dilerim ve hatta artık huzur içinde playstation oyunlarını xbox'ta oynayabileceğiz evet , amin.

ek: arkadaşlara teşekkür ederim öyle olmuyormuş **.. neyse artık bir umuttur yaşatan insanı
  • tarafçı fetullah güzelleyen yüksel taşkın’ı 1. sırada neden vekil yaptınız sorusuna “çok naif bir insan çay içseniz seversiniz “ diye cevap veren kişi.
  • "milli güvenlik sorunu" olduğu iddia edilen. oysa tüm milli güvenlik sorunlarımız mevcut iktidarın politikalarından kaynaklıdır.

kemal bey seçilirse ülke batacaksa;

21 yılda tüm yetkilerine rağmen bu kadar pamuk ipliğine bağlı bir ülke yaratan iktidar başarılı mıdır?

ülke cehennemin eşiğindeyse ülkeyi 21 yılda cehennemin eşiğine getiren kimdir?

terör tehlikesinden 21 yıl önce sıfır terör bir ülke teslim alanlar değil de muhalefet mi sorumludur?

"ben kaybedersem vatan elden gider" diyene değil "benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır. fakat türkiye cumhuriyeti ilelebet yaşayacaktır" diyene inanıyorum..

not: kendisine oy vermemek için 10 somut ve gerçekçi sebep sayabilirim. tayyip bey'e oy vermemek içinse binlerce sebebim var.
  • --- spoiler ---

sevmeyenleri ve nefret edenleri hiç anlayamadım. hepiniz mi ahaber izliyorsunuz. şu adamın konuşmalarını baştan sona izleyen birisinin hak vermemesi bana imkansız geliyor.
    --- spoiler ---
    ben kendisini evet pek sevmiyorum ve ahaber izlediğimden falan değil. ortaokul arkadaşım bir videosunu atmış bir dediğini başka bir yerde kendisi yalanlıyor yani basbayağı da kusura bakmasın ama dönek bir siyasetçi. ben böyle bir adaya hayatta oy vermem ve iyi ki arkadaşımın storisinde paylaştığı videoyu izlemişim. zaten hiçbirine oy vermeyi düşünmüyordum da o videodan sonra bu kararım kesinleşti. bir ortaokul arkadaşım instagram'da oy kullanmayan benle ahbaplık etmesin gibi bir tweeti hikaye olarak paylaşmış. e sırf oy vermedim diye benle arkadaşlık etmeyecekse ben her şeyden önce kendime olan saygımdan oy vermem. ve ayrıca gayet de sinirli ve son günlerde erdoğan hakkında "senin ne haddine" dediği konuşmanın olduğu, meydanlarda çalan seçim videosu o kadar kötü ki vapur beklerken sürekli o videosunu dinlemeye maruz kaldım.
  • en büyük korkum hem erdoğan'ın, hem de bunun siyasete devam etmesi. ikidir ülkeyi kurtarmak için parti kuruyoruz, ülke yerine gene kılıçdaroğlu'nun koltuğunu kurtarmayalım.
  • kendi öz çocuğunu milyonların önünde sattı siz üvey torunlarına ne yapmaz uyan eksciler :) dediğim cumhurbaşkanı adayıdır.
hesabın var mı? giriş yap