• vatan gazetesi'ne göre "asrın buluşu". bu buluşla birlikte artık çay kaşıkları tarih olacakmış... tasarımın sahiplerinden 23 yaşındaki florian dussopt amaçlarının çay kaşığını ortadan kaldırmak değil sadece alternatif bir yol sunmak olduğunu söylemiş...

allah razı olsun florian... zaten insanlık bence bu devrime henüz hazır değil... bir süre daha çay kaşıklarının kullanılması hepimiz için iyi olur. bu arada kendi kendini karıştıran çay bardağını asrın buluşu olarak sunan vatan gazetesi'nin ufuksuzluğu da ayrı bir olay... bu mu lan asrın buluşu?

http://w9.gazetevatan.com/…_173551_45&newsid=173551
  • hiç tutmadığım buluş..kendi karıştırmaya başlarsa, kaşla göz arasında çayımı da içer bu ipne.
  • sekersiz cay icenler icin super anlamsiz zihni sinir procesidir. tabi bu gereksiz haberi "asrin bulusu" olarak veren vatan gazetesini alkisliyor ve sekersiz cay ismarliyoruz kendilerine
  • ruhsuzluk... sabah kalk sen, çay koy, çayın şekerini at, sonra al eline bardağı çalkala... asrın buluşu sanırım çalkalamakta. o deil de bu cin zeka başka yere odaklansa... dibindeki top boğaza kaçarmı korkusundan içilmezki o çay. la başlarım, çıngır çıngır sesi iyi böyle; om sesi gibi huzur veriyor.
  • beli ince değildir.
  • rakı da içilmez bunla. ince belli bardağın tırnağının kenarı olamaz bu yüzden. geçiniz.
  • bi de yıkansa akabininde tadından yenmez.
  • "bardağın dibindeki topu diliyle yakalamaya çalışırken boğuldu" haberlerinin kaynağı olacak.
  • zannettim ki pilli falan bir şey. bir motor, bir pervane var, şeker atıldıktan sonra düğmeye basılınca motor çalışıp şekeri karıştırıyor. lan içine bir tane top konulmuş bardak bu. şeker attıktan sonra bardağı çalakalayıp topu çevirttirecekmişiz de şeker karışacakmış.

o sıcak çay dolu bardağı eline üstüne dökmeden nasıl çalkalayacaksın? yarım mı dolduracaksın, nedir? bu mudur yani asrın buluşu? madem kendimiz çalkalayacaktık, bir tane plastik kapak yapsana asrın buluşu diye. takalım ince belli bardağın üstüne, sex on the beach yapar gibi şıkı şıkı sallayalım bardağı, karışsın.

sprey boya kutularına falan bilye koymayı taa yıllar önce akıl eden adamı da harcamışsınız bir kalemde "asrın buluşu" diye. iyi ben de bunun kahve bardaklısını yapayım da milenyumun en über buluşu olsun.
  • ince belli bardagında kasıgınla ses çıkara çıkara karıstırıp fhüüüüüpp die içmedikten sonra ne anladım ben o çaydan.
hesabın var mı? giriş yap