• bir sünni olarak ve aklı başında biri olarak sıfır düşünceye sahip olup, dini siyasete alet eden birine oy vereceğime, en azından adam gibi bir adama oyumu veririm.

siz önce g*tünüzü yıkamayı öğrenin derler adama.
  • - siktir git lan ! sen önce bir helali haramı öğren !*
  • guslün şartlarını bilerek ülkeye ne kazandırdığını merak ettiğim insanoğlu beyanı.
  • konuşmasının bi kısmında şöyle buyurmuş hazretleri;

bedel ödemek benim için sıkıntı verecek bir olay değil. ama bunu sayın kılıçdaroğlu'ndan öğrenecek halde değilim. diyor ki 'onların inancı farklı.' tek doğru söylediğin şey burası. sayın kılıçdaroğlu ile benim inancım gerçekten farklı, onunla aynı inanca sahip olmaktan allah'a sığınırım.

eğer burada alevi olmasını kastediyorsa terbiyesizin bayrak sallayani. söylediği söz ne insanlık ne de müslümanlıkla bağdaşır. maalesef kader yüzüne gülmüş milletvekili olmuş, ne diyeyim.
  • lafın nerelere gidip, iftiracı yobaz sapkın beyinlerde neler çağrıştıracağını pek ala bilen birinin zikridir.
    kılıçtaroğlu'nun sunniler için tek "kusuru" aleviliğidir.
    kemalistler için tek "kusuru" dersimli olmasıdır.
    kürtler için tek "kusuru" atatürk'ün kurduğu partide yer almasıdır... birileri hırsızlıkla, yolsuzlukla, ayrımcılık, terör yandaşlığı, işbirlikçilik, haydutluk, yalan ve sahtekarlıklarla, ihanetle, namussuzlukla hesaba çekilirken kılıçdaroğlu ya alevi ya dersimli ve ya chp'li olduğu için taşlanır. çünkü başka hiç bir "suç" işlememiştir.
    bu adamın duruşunu, siyasi kariyerini eleştirirken şüphe götürmeyen tek şey dürüst ve çalmamış olmasıdır. onları bu kadar delirten de işte bu.
  • haramsever dinsömürücüsü iddiasıdır. aralarında bir zamanlar müslüman olan varsa dahi, kitaba göre kesinlikle dinden çıkmışlardır..

(bkz: akp'nin müslüman olmaması)
    (bkz: akp dini)
  • müslüman başkalarının eksiklerini araştırmaz, hatta gizler! kendi abdestinden emin olsa bile...
  • yok be oğlum, açıyorum google'ı, guslün şartları nedir diye aratıyorum, sallıyorum bir iki tane ha ha ha ha diye cevaplanası soru.
hesabın var mı? giriş yap