• bir coşkun demir şarkısı.

kim o
    yüreğimde dolaşan kim o
    çözüldükçe dolaşıyor
    kim o
    gecelere karışan kim o
    arıyorum bulunmuyor
    yine sen misin başımda duman duman
    yoruldum varılmayan yolculuklardan
    galiba birşeyleri silmiyor zaman
  • çok samimi söylüyorum tarihin en kötü televizyon şovlarından biri.
  • an itibariyle murat dalkılıç'a acayip laflar söylenen program.

adam bayağı kendisiyle barışık biri demek ki. yok hobbit, yok senin albümün mü var, yok murat boz'un tırnağı etmez.

espri de olsa hoş değil.
  • türkiye'de ilk türkiye'de ilk diyip duruyorsunuz da e gecekondu'nun aynısı bu hacı abi. ha durdu ve dalyan'ın yanından geçemez bu iğrenç hıyarlı havuçlu yaratıklar orası ayrı ama önce bi ne yaptığınızın farkına varın.
    tanım: izlemeyeceğim program.
  • hanzo ama iyi insan komedisi. recep ivedik'in törpülenmiş hali. bi bitmedi. doksanlar ikibinler geçti, ağalı hanımlı diziler bitti bu tiplemeler bi bitemedi. donlu takkeli kaba adam ve cahil dayak yiyen neşeli kadın komedisi doksanlarda yasemince zamanlarında kaldı sanıyorduk tekrar tekrar hortluyor. üstelik sadi cengiz gibi bir adamla. yazık.
  • bir ankaragücü tezahüratı.
    - tık, tık, tık.
    + kim o?
    - öcüüüü.
    + ananısiksin ankaragücü, laylralaylaylay
  • gecekondu'nun çakması, saçma sapan, gereksiz işlerden biri. çok yaratıcı, özgün bir şeymiş gibi bir de bir tripler, havalar falan.
    hay sizin hıyarlı babanızı da, havuçlu annenizi de.. kusturdunuz be amk!
  • inanılmaz sikko bir yapım. sadi celil cengiz'in böyle bir projede yer alması üzücü. yazık etmiş kendine.

edit: lan yanlış görmüyorsam oradaki seyirci baya baya gülüyor ya. çok acayip.
  • seyircilere orda başka birşey izlettirdiklerini düşündüğüm show programı. bu kadar gülmelerinin başka bir açıklaması olamaz. o kadar kötü.
  • bunun yanında recep ivedik sanat filmi kalıyor, durum bu kadar vahim.

türkiye'nin en çok izlenen kanallarından biri nasıl böyle bir hata yapar anlamıyorum.

cumartesi gecesi işler güçlerin eski bölümlerini verseniz daha çok izlenir lan.

ayrıca o seyirci her şeye gülmese iyi olurmuş, kast oldukları belli olmazdı en azından.

neyse, tespitleri yaptım. artık zaplayabilirim.
hesabın var mı? giriş yap