• demet şener'in "en son hangi kitabı okudunuz..?" sorusuna verdiği cevap..
    (bkz: süper zeki ünlülerden veciz sözler)
  • hı hı evet, ben de öyle tahmin etmiştim zaten, şeklinde bi yanıtın farz olduğu cümle. şimdilerde okumuyo olabilirsin, ama ilkokulda ortaokulda zorla okuturlardı kitapları bize. o okuduğun kitapların da mı azıcık etkisi yok üzerinde ki böyle bi cümle kurabiliyosun ah güzel ablacım.
  • hiç kitap okumayan insan bu gün olmasa bile ilerde bunu hissedecektir. hissetmemesi imkansızdır bence. örneğin ben ingilizce öğrendiğim dönem boyunca ingilizce kitap okusaydım ingilizcem bu kadar geri olmazdı.
  • sadece "salaksın da ondan" diye cevap verilebilecek bi cümle!
  • en azından dürüstçe bir yaklaşım. özellikle zibil gibi medya maymununun ben şunu okudum - ben bunu okudum diye trip attığı şu dönemde. halbuki sorsanız o kitabın temasını, göt olup kalacaklar ama önemli olan imaj, di mi?
    keşke herkes bu kadar samimi olsa.
  • cok dogru bir sozdur okumuyorsan hic okumamissan eksikliginide hissetmesin bu budur
    yani bu salakca bir soz yanlis filan diyemez dememeli insan
  • almak istedigi bilgileri devamli internetten alan okudugu zaman gazete, dergi, bilimsel yazi okuyan insanin soyleyebilecegi cumle
  • "ben zekiyim, hatta var ya, bi laf söölerim, apışır kalırsınız, soora da millet yarılır gülmekten" diye düşüne(meye)n bir insanın ağzından çıkan sözcük grubu
  • ...diyenler bunu demekle aslında eksikliklerini kendileri itiraf etmiş olurlar.*
  • demet shener'e kitap okuyor musunuz diye bir soru sormanin bile abesle ishtigal oldugunu kanitlayan cevap
hesabın var mı? giriş yap