aynı isimde "kızılcık şerbeti" başlığı da var
sponsorlu
8533 entry daha
  • şirket yaveri yusuf’un suratından her yeni görev alışında “vereceğiniz maaşın allah belasını versin” bıkkınlığı akıyor.
  • sen özel okullara o kadar para dök sonunda çimen ve metehan gibi gerizekalı çocukların olsun.
  • görkem miss piggy'ye benzemiyor mu ya... bide kafasini aşağı yukari sallayinca ayni miss piggy. bundan dolayi karakteri ciddiye alamiyorum.

görsel
  • kayhan kendinden daha karaktersiz birini görünce aslan kesiliyormuş ya,
    kayhanım be, yürü kim tutar seni.
  • ya görkem hanım senin bu terelelli hallerin nedir ya ? aşırı cringe. sürekli gergin bir bağırış çağırış.
    bir de allaşkına oyuncuya söyleyin şu kafasını aşağı yukarı sallamayı bir kessin ya.
  • rüzgarla nursema'nın çok zorlama durduğu dizi. rüzgar ilk başta derinliksiz yazılmış birfuckerdı, şimdi nursema ile derinlik katmaya çalışıyorlar.
  • gökhan karakterinin bu yeteneksizlikle oyuncu olabildiğini gördükçe sahte ajanslardan arayıp 'dizilere oyuncu aranıyor' diye ünlü yapacaklarını iddia eden dolandırıcılar aslında dolandırıcı değil mi diye düşünmeye başladım.
  • kayhan'ın 'verince pişman olunan şeyler' listesindeki ikinci şans, wi-fi şifresi ve çakmak örnekleri o kadar mantıklı örnekler ki *
  • her bölüm gözüm nilay'ın kirli bluzlarına takılıyor. bu nilay'ın üstü başı hep kirli oluyor. set arasında sürekli bir şeyler mi yiyor nedir. hadi yedi de, neden sonra böyle üstü pis çıkıyor. insan biraz dikkat eder.
  • şu hayatta leman olmak varmış. kadın dizinin en mutlusu. canım kocam kayhan'ım diyor başka bir şey demiyor. beni bile özendirdi leman'ın mutluluğu. canım kocam benim diyesim var.
142 entry daha
hesabın var mı? giriş yap