• yazdıklarıyla "ee bir cümleyi kırk kişi ister, bir kişi kurar."da bahsi geçen kişidir. kelebek sevenlere yakınlığı ile bilinir.

örnek kabilinden buyurun buradan yakınız: (bkz: sigara/#17916391)
  • çok sıkıntılı bir insan.
  • bu kadar sıkıntılı olmasaydı, durup durup başarısızlığıma göz dikmezdi.
  • sermayeyi kediye yükler gibi, - ki gerçekte asla yüklemez, çünkü tam bir kediseverdir-, sıkıntısını başarısızlığıma yüklüyor (ama bunu gerçekten de yapıyor, çünkü çok sıkılıyor).
  • tanimiyorum, etmiyorum, kimdir nedir bilmiyorum,

ama klustwu ukaga gozumun bebegidir.
  • tanımam etmem kendisini lakin #24521827 ile baya bir gülmemi sağlamıştır.işin garibi akaretlerde ki süleyman seba sokağına sokağın ismi adam öldükten sonra verilmiştir diye düşünmüştüm ben de.demek ki yalnız değilmişim biz de adamı ölmeden mezara koyduk,eskilerin tabiri ile ömrünü uzattık.bundan böyle kendisinin itiraflarını büyük bir merakla bekleyeceğimi de belirtmek isterim.
  • bir danıştım mükemmel bir insanla karşılaştım. aga insan bu kadar mı yardım sever olur. sorumu sormadan cevabını açığa kavuşturuyor, sorulması gereken başka soruların cevabını kendisi veriyor, yardımcı olurken mükemmel oluyor. takdiri topluyor...
  • keywordleri:

fantastik.
    akıcı.
    anti reformist.
    atom mühendisi.
    vector graphics.
    bitlis tütünü.
    çay.
    işkembe
    paça
    kelle
    kedeşebe
    semazen
    etli ekmek

bazıları bunlar.
    bazıları ise sonra eklenecek.
  • bu adam güzel yazıyordu, bir bakalım neler yazmış diyerek entrylerini arattığımızda şöyle bir sonuçla karşılaşıyoruz;

(bkz: boyle bir yazar aslinda yok)

hayırdır inşallah.
  • şiir yazdım kendisine.

kalk
    lütfen
    uyan!
    sırada
    tembellik
    war (yazıklar olsun)
    upuzun

uyan!
    kahvaltının