• oyun şu an için ücretsiz, sitesinden oyunu indirerek (280 mb) oynayabilirsiniz. bu arada oyunun rakiplerine göre birçok eksiği var. şu halde paralı olursa kimsenin oyunu alıp da oynayacağını sanmıyorum. öncelikle ırklar ve sınıflar çok kısıtlı. oynanabilir dört sınıf ve iki ırk var benim gözlemlediğim kadarıyla.
 • (bkz: knight errant)
 • oyunda adonis serverlarında "türk_aygırları" diye bir de klan bulunuyor. "tyrial" nickiyle (adonis2 serverında) benim de aralarında bulunduğum bu oluşum sadece türklerden oluştuğu için birlikte party yaparak oynanıldığında türkçe konuşmalar sayesinde oyun birkaç kat daha zevkli hale geliyor. bu arada oyunda bulduğunuz eşyaları işporta tezgah açarak satmak da pek zevkli. sonuçta bence grafikleri yeterli, pek fazla detaylandırılmamış, zaman geçirmek için son derece ideal bir oyun. bu oyun aracılığıyla türk programcılarına da selam etmek isterim. elin malezyalısı neler yapıyor biz hala the last mage'lerde spellcaster'lardayız.

  bu oyun hakkında da bir olumlu bir olumsuz oldukça değişken yorumlar yapmışım. hepsini şu şekilde özetleyebilirim: beleş olduğu sürece zevkle oynanabilecek, zaman geçirmenizi sağlayacak bir oyun*.
 • 1 hazirandan itibaren beta testinden çıkıp paralı olacak, oynamak isterseniz ayda 9 küsür dolar ödemeniz gerekecek olan oyun. şöyle basit bir kehanetle oyuncularının %70-%80'ini kaybedeceğini düşünüyorum.
 • beta testinin bitmek üzere olduğunu öğrenmemle bırakmamın bir olduğu ve madem bütün güzel oyunlar paralı bari parayı en iyisine verelim mantığıyla lineage 2 almamı sağlayan ilk 3d mmorpg'em.
 • bu tur oyunlardan pek anlamasam da nedir ne degildir diye bakmak icin ba$lamamla birden kendimi 20 kusur levelde buldugum oyun. (belki bu da bir marifet degildir ama..) ayrica oyunda tosun_pasa nickiyle ortalarda fiti fiti dola$ip $u ne, bu nerede diye sorup duran ciplak warrior benim.
 • bedava server'larda olmasının bir avantajı da, çevrenizdeki herkesin türk olması olan oyun. 2 ırka, 4 class'a ve 4 beybifeys'e sahip kısır bir oyundur da kendisi.
 • level 60 kadar işkence çektiren, çok sıkıcı olan, bir tek item için saatlerce bilgisayar başında boşa zaman harçatan ama level 60 seviyesinden sonra zevk alınmaya başlanan, küçük bir dünyaya sahip olsada clan savaşlarının çok eğlenceli olduğu mmorpg.
  özellikle level 40 ile 60 arasında insan oyundan nefert edebiliyor. *
 • ilk başlarda heyecanla oynanan daha sonraları verilen questleri yapmayıp sadece adam keserek xp kazanmaya calısılarak eski heyecanını yitiren oyun.
 • tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi burda da geçiminizi adam kandırarak sağlayabiliyorsunuz.sundries lerden 1 coins e alabileceğiniz bir oku yeni başlayan bir oyuncuya 1500 liradan satabilirsiniz ama burda en önemli nokta okları satın alacak kişiye satıcı gibi değilde arkadaş edasıyla yaklaşmak olacaktır.bu noktada 2.önemli husussa tezgahı kuracağınız yerdir.etrafınızın solucanlarla dolu olması satacağınız ok sayısına önemli bir katkı sağlayacaktır.
hesabın var mı? giriş yap