• karmadır.

sokakta beslediğim kedilerim parçalanana kadar ben de köpektapardım. insan büyük konuşmayacak.
  • biz burda söylüyoruz bu hayvanlar tehlikeli diye ama hayvansever duyarı kasıp olayın ciddiyetini anlamıyorlar. bak netflix’te asya’nın en tehlikeli 72 hayvanı belgeselinde sokak köpekleri de var. üstelik türkiye’nin de adını geçiriyorlar. niye medeni şehirlerde böyle olaylar olmuyor. çünkü sokakta köpek yok.

edit: şu entryde hayvan düşmanı diyorlar. arkadaşım ben olaya sevinmedim. tek derdim rahatça işe gidip gelebilmek köpek kovalamadan.
  • bu saldırıdan oldukça mutlu olan yazara "ee yani?" diye soru sormak istediğim olay.

sizce köpek havrita kapatıldı diye mi saldırdı?

yarın size bir köpeğin saldırmayacağının garantisi var mı?

bir köpek saldırdı diye komple katledilmeleri mi gerekiyor?

size zarar veren sevdiğiniz herhangi biri veya bir şey olmadı mı?
  • darısı of aman diye şarkısı olan başka bir ünlüye diyelim. karma hemen kendisini gösterir.
  • darısı diğerlerine desem çok mu kötü olurum? başka türlü asla sokaktaki parçalanan çoçukları anlamayacaklar çünkü.
  • başına gelmeden kimse anlamıyor tabi. mama lobisinin kudretsiz destekçilerinin de başına gelmesi lazım ki başıboş köpekler neler yapıyor bilip görsünler.
  • svihs

sevimli sokak dostlarımız masum çocuklarımızla oynayacağına biraz da bu köpektapar kişilik bozukluğu sahibi dostları ile oynasınlar.

kardeş kardeş oynayın guzum, üzmen birbirinizi.
  • cebinde mama ile gezseydi böyle olayabilirdi.. suratındaki izler kalıcı olursa bundan sonra her aynaya baktığında bu oyuncu canlıları hatırlar muhtemelen. umarım kalıcı olmaz.

geçmiş olsun diyorum kendisine.
  • darısı diğerlerine dediğim olay.

köpeklere bir iki ısırık vermeden durumun ciddiyetini anlayacağınız yok.

iş içinden çıkılmayacak bir noktaya doğru gidiyor, bunu söyleyince ağızlarından köpükler saçarak hayvan düşmanı diye ciyaklıyorlar. tez zamanda hepinizin tadına bakar sevimli dostlarımız umarımda ciyaklamayı kesip bir an önce çözüm aramaya başlarsınız.
  • geçmiş olsun ama üzülmedim.
    aynısı normal bir vatandaşın ya da allah korusun küçük bir çocuğun başına gelmiş olsaydı bu köpektaparlar da üzülmeyecekti.
    böyle böyle başlarına gelsinki tehlikenin farkına onlarda varsın.
hesabın var mı? giriş yap