• şaka olmasını dilediğim yok şaka değilse koton a olan sempatimi kesinlikle yerle bir edip boykot etmeme neden olacak çirkinliktir.

bir canlının derisinden tüyünden elbise yapmak ne kadar barbarliksa, alıp giymek ya da kullanmakta o kadar barbarcadir.

koton a, buradan oluşturulacak kamuoyu baskısı ile bu ceketleri satıştan çekmesini ve benzerlerini satışa sunmamasini sağlayabiliriz.

https://ty.gl/fiuzjqor

edit : ben anlamam renginden falan. adamlar demiş işte deve tüyünden yapıldı diye. yalan mı söylüyorlar yani.

hem bu vesile ile hayvan haklarına da dikkat çekmiş oldum.

edit2 : renklerden haberim var ve deve tüyü diye bir renk olamaz. siz kimi kandırıyorsunuz.

ayrıca sizin tüyünüzü kesseler kılınızı kesseler hoşunuza gider miydi?

tüy kesme işleminde o canlılar kim bilir ne acılar çekiyor. gelinde benim tüyümü kesin diyen bir koyun ya da deve görmedim duymadım.

kızgın edit : bana troll demeyin,troll değilim ben. duyarlı bir insanım. en azından vicdan sahibiyim ben.

son edit : mesajlara geri dönemiyorum. ışteyim. 4.30 da çıkınca cvp vereceğim.

açıklama editi : tamam araştırdım deve tüyü diye bir renk varmış. ben bilmiyordum. bilemeye de bilirim. fakat ceketin tarifinde deve tüyü rengi ifadesi yok. direkt deve tüyü yazılmış.

benim yerimde kim olsa bu durumu farklı anlardı. burada asıl yanıltıcı olan firma. renk ibaresi kullanmamaları onların hatası.

ayrıca resmi bir açıklama istiyorum. deve tüyü ifadesini renk olarak mı öne çıkarmışlar yoksa bildiğimiz deve tüyünden mi bahsediyorlar.
  • millet ne kadar salak dedirten olay.

ulan gerizekalı üzerindeki ipekli kıyafetler neyden yapılıyor, yün yastık yorganın nasıl yapılıyor hiç mi kafan basmıyor.

vegan salaklığının da ötesinde bir şey bu.

düzeltme: pamuk değil ipek, demin biri ipek dedi ordan
  • linç hayallerinizi yıkmak istemem ama deve tüyü kelimesi ceketin rengini tanımlamak için kullanılmıştır.
  • %90 polyester %10 elastan..
  • devetüyü: deve tüyü renginde olan, açık kahverengi
  • aptal bir yazarın, aptalca açtığı başlıktır."deve tüyü" bir renktir. develer huzursuz ayrıca o verdiğin linke girip ürün içeriğine baksan yine göreceksin şimdi ne desem gg.
  • bazı deve cinslerinin koyun gibi kırkılarak tüyü kullanılabildiği için rezalet olmayandır. buna tepki gösterenin muhtemelen gardrobunun yarısı yünden elde edilen kıyafetlerle doludur.

edit: tüyü yattığı yere dökülüp toplanıyormış. kırkma olayı yok. ayrıca maddi değeri çok yüksekmiş. bu üründe muhtemelen sadece renk kastediliyor. ancak renk için devetüyü bitişik yazılmalıydı.
  • hadi içeriğine bakmadın. fiyatından da mı anlamadın deve tüyü olmadığını aslanım? o paraya deve tüyü verirler mi adama?
  • at yarragi rengi pantolon ile iyi gider bence.

büdüt: sarhosken yarak gibi entry girdim, bu kadar fav almis, sozluk at yarragi rengine burunmus ya da herkes sarhos amk. yetis ya ssg yetis ya dürüm reyiz. hos durum reyiz olayi biraz utopya oldu. neyse ya, amk.
hesabın var mı? giriş yap