• ekmek arası döneri tercih ederim
  • abonelik trenini kaçırdılar. değil 170tl 17 tl olsa bile müşteri toplayamazlar. çünkü zamanında bunlara elini veren kolunu kaptırdı. bir telefon ile abonelik verdiler ama iptal için faks istemek gibi kepazelik ve dolandırıcılıklara baş vurdular.
    toplumda futbol meraklısı her bireyin hafızasında bir dijiturk iptal macerası ve kazıklanma hikayesi vardır.
    bunu artık silemezler.
  • ölücülerin o paraya şunu yaparımcıların dadandığı başlık. dünyada 5 euro karşılığından bulunduğun ülkenin major 2 ligi ve dünyanın başlıca 3 ligini bu fiyata veren bir yapı yoktur. neyse siz ayda 150 lira tasarruf ederek zengin olun daha mantıklı
  • sadece ekmeği tercih ederim. para üstünü alttaki yazar arkadaşıma veriyorum.
    160 tl.
  • alayım para üstünü. lig tv saçmalıktır.
  • ben de 159 tl'ye aldım ama alana kadar kılı kırk yardım.

çünkü üstteki yazarın belirttiği gibi, hepimizin başından geçmiş bir digiturk iptal hikayesi var.
    hepimiz o kazığı yedik. işte bu nedenle insanlar uzak duruyor.

aslında ben de almayacaktım ama evdeki internet bağlantım zayıftı. mecburen aldım.

selcuksports ve türevlerini izleyen sayısı, lig tv abone sayısından fazladır.
  • o değil de adamlar zamanında güzel marka yaratmış hala kullanılıyor.

yayıncı platform: digiturk.
    kanal adı: bein sports.
  • lig tv salaklığıdır. yıllarca millete fahiş fiyat çekip her türlü farklı yoldan maçlara nasıl ulaşabileceğini bulma konusunda teşvik etti. tüm illegalcilere dünya kadar müşteri verdi. herkes bir şekilde box aldı, iptv aldı ve yolunu buldu. paşalar şimdi uygun fiyat veriyorlar. sizde sike sürecek akıl yok.
  • iptal icin faks cekme zorunlulugu, dekoderi teslim etmek icin git gel 90 km yol. 17 lira olsa almam arkadas.

edit: lig 10 ay suruyor yaklasik aylik 240 tl'ye geliyor baslik yaniltici.
  • ben selcuksports dan devam çünkü twitter admini her sabah günaydın mesajı atıyor.
hesabın var mı? giriş yap