• neden bilmem evan rachel wood’un iddialarina zerre sasirmadim, aralarindaki yas farki yuzunden iliskileri beni irrite etmisti zamaninda, nitekim evan da ergenlik donemine kadar dayanan bir istismardan bahsediyor. hakkindaki iddialarin dalga dalga buyuyecegini dusundugum sarkici kisisi.
 • metoolanmakta olan unludur.
 • sadist eğilimleri olduğu ve kız arkadaşlarını istismar ettiği açıklanan sansasyonel kişilik.

  evan rachel wood ve esme bianco ile beraber iki kadın daha kendisinin aleyhine mahkemede ifade vermiş.

  manson gibi her yerinden aşırılık akan bir adamın sjw dünyasında rahat barınması imkansızdı zaten. kendisi instagram'da "ben hep kendim gibi insanlarla beraber oldum. hakkımda söylenenler gerçeğin çarpıtılmasıdır." demiş.

  bdsm ilişkide rıza kavramını, partneri manipüle etmeye kadar genişletmiş manson bey.

  evan rachel wood manson'la 18 yaşındayken özgürlük ve sanatla dolu bir ilişki umuduyla beraber olduğunu söylemiş.

  ilişkinin başında tüm kadınlara çok iyi davranıyormuş. sonrasında ise yavaş yavaş hayatlarını kontrol etmeye ve üstlerinde hakimiyet kurmaya başlıyormuş.

  edit: ifadeler buradan izlenebilir.

  ünlü kız arkadaşlarının her ikisine de birlikte olduğu dönemde aynı şeyleri yapmış.

  onun istediği gibi giyinmek ve konuşmak zorundalarmış. hatta kadınların ne zaman uyuyacağına bile manson karar veriyormuş. bir süre sonra ileri gidip kadınların arkadaşlarıyla ve aileleriyle görüşmelerini yasakliyormuş.

  bunları yaşarken evan hanım ergenmiş ve onun karizmasının etkisi altındaymış. bir de evan'a gangster arkadaşları olduğunu ve ailesini öldüreceğini söyleyerek iyice etki altına almış. arkadaşlarından yardım istemesin diye de telefonuna ve emaillerine sürekli bakıyormuş.

  daha sonra da manson kızı döverken ve bağlayıp işkence ederken video çekip onu bunları yaymakla tehdit ederek evde tutmuş, ayrıldıklarında kendisine zarar vermiş ve kız bu yüzden bir süre ondan ayrılamamış. ayrıldığında ise utanmış ve yıllarca bu olayları gizlemiş.

  esme hanımı ise döverken kameraya çekmiş ve bunun sanat için olduğuna ve ilişkilerinde bir sadakat göstergesi olduğuna kadını inandırmış. manson'dan ölümüne korkan kadın cesaretini ancak bugünlerde toparlayabilmiş.

  bir gün manson bey bunu silahla kovalamış. en sonunda hayatının tehlikede olduğuna inanan esme hanım manson'dan ayrılmayı başarmış.

  bu konuda eski eşi dita von teese'in yorumlarını da merak ediyorum. diğer kadınların aksine ilişkilerinde manson'ı domine eden odur diye düşünüyorum.

  bu klipler ve bu imaj sadece sahne için olamaz ulan başka boklar çıkacak bu adamdan diye beklerim yıllardan beri.

  kandan ve şiddetten hoşlanan karanlık bir kişiliği olduğunu hiç saklamayan, aksine etrafa kusan bu adamın cazibesine kapılan kadınlara ise üzüleyim mi bilemedim.

  edit:

  hakkındaki gelişmeler: esme bianco kendisine tecavüz davası açtı.

  evan rachel wood, manson'un eşi lindsay usich'in kendisini tehdit ettiğini söyledi. usich wood'u davayı geri çekmezse wood'un mansonla ilişkideyken çektiği fotoğrafları yayınlamakla tehdit etmiş.

  fotoğraflar çıplaklıktan ziyade wood'un itibarını zedeleyecek öğeler içeriyor. bir tanesinde nazi işareti olan şapka ve hitler bıyığı takmış mesela. böylece kadını, aradığı adalet ve destekçileri karşısında küçük düşürmüş olacaklar. evan hanım fotoğrafları uyuşturucu, alkol ve istismar etkisindeyken çektiğini iddia etmiş.

  the independent'in haberindeki bir diğer bilgise şöyle:

  "cumartesi paylaştığı ayrı bir gönderide wood, manson ve arkadaşlarının sıklıkla ırkçı ve antisemitik hakaretler kullandığını iddia etti.

  wood şunları yazdı:

  aşağılayıcı bir tavırla 'yahudi' diye nitelendirildim. bana kızgın olduğunda komodinin üstüne gamalı haçlar çizerdi.

  wood, 2007'yle 2010 arasındaki ilişkileri süresince "'z' ile başlayan hakaret sözcüğünü tekrar ve tekrar duyduğunu" ekledi.

  wood, "etrafındaki herkesin ona gülmesi ve katılması bekleniyordu" dedi.

  eğer bunu yapmazsanız ya da (tanrı korusun) ona karşı çıkarsanız, sizi hedef alır ve daha çok tacizde bulunurdu."

  burada arkadaşlarıyla yaptığı antisemitik şakalara değinmiş ama adamın ismi bile sansasyonel ve nefret dolu bir katilden alıntı.

  bir de rammstein grubunun manson'la olan sıkı bağlarını anımsadım. malum till lindemann da şu anda pek iyi anılmıyor. antisemitizm şakalarında muhakkak onlar da yer almıştır diye düşünüyorum. hiç kimsenin idealize edilmemesi gerektiğini gösterdi bu olaylar. umut sarıkaya "manson seni eve almam ama müziğin iyi." derken haklıymış.

  louie ck de bu taciz suçlarından dolayı üç yılını kaybetmişti ama manson çok daha ciddi suçlar işlemiş gibi görünüyor. (işkenceler, dayaklar, tecavüzler)

  manson şimdiden
  plak şirketini, menajerini ve iki dizideki rollerini (american gods ve creepshow) kaybetti. devamı da gelir. social justice çağındayız.

  üretimleri devam etsin isterim ama böyle de her şeyi zora soktu kendisi. yer altında alice filmini tamamlar belki artık. manson severlere geçmiş olsun.
 • güzel bir insandır.
 • allah allah ya, çok da efendi bir çocuktu, hiç beklemezdim, melek görünümlü şeytan çıktı. bu devirde kimseye güvenilmiyor.
 • adamın müziği efsane olsa da kendisinin psikopat olduğunu anlamak için bir km öteden bakmak yeterlidir. hareketlerinden, şarkı sözlerinden ve her şeyinden anormallik akıyor.

  bu hanımlar da ayrıca çok komikler ne diyeyim. birde bu kızların tipleri neredeyse aynı. eleman tam seri katil gibi takılıyor. bence yaşadıklarına dua etsin bu aşk böcükleri şaka bir yana..

  not: müziğine laf yok bende çok severim ama ün ve paraya sırtını dayayıp her istediğini yapabileceğini düşünen tiplerden bir tek bana mı gına geldi.
 • american gods dizisinde oynayan şarkıcı. orda bile sayko bir karakter.

  bir de bu yaptıkları eskiden ne kadar uç olduğunun şanı şerefi oluyordu şimdi toplu linç ediyorlar.

  mesela metallica'da hızlı zamanlarında konser sonrası seçmece hayran ve grouppie kadınları toplayıp en 20-30 kadınla banyo duş sex vs yapıyordu. bitch slap bitch pich mı birşey diyorlardı feministler bunu da linç etsin mümkünse... çok ayıp
 • (bkz: evan rachel wood)
  tacize uğradığında 18 yaşındaymış yetişkin bireysin
  neden şimdiye kadar bekledin neden kariyerinin zirvesinde tüm dramatikliğiyle çekiliyor bu itiraf videoları ?

  kobe ölünce tecavüzcüydü twitini yazarken aklıma gelmedi mi bunlar ?
  neden bekledin ?
  adamın daha cenazesi kalkmamıştı.

  not: tecavüz aşağılık bir insanlık suçudur.
  kobeyi davasında suçlu buluyorum. evan hanım haklı da olabilir. ancak bu bekleyiş inanılmaz politik ve pragmatik geliyor üzgünüm.
 • on numara adamdır, lamı cimi yok. öyle para ve ihtişam düşkünü kıskanç kadınların ifadelerinin kurbanı olduğuna bakmayın. en azından yaptığı şarkılara, sanata saygı gösterilmesi gerekendir.
 • ismini de (bkz: charles manson) dan almışdı.yüzyılın en vicdansız seri katilinden.
hesabın var mı? giriş yap