• mickey rouke la siyam baliginda oynamis super ho$ aktor
  • jeff buckley'ye benzetilen insan evladi.
    hatta "i don't look like matt dillon, do i" diye sorar jeff buckley*
  • factotum filminde henry chinaskiyi (bkz: charles bukowski) canlandıran aktör.
    işin ilginç yanı, rumble fishde müthiş bir ağabey-kardeş ikilisi oluşturduğu mickey rourkeda barflyda bukowski'yi canlandırmıştı. kumaşları aynı demek ki.
  • bi de nicole kidman la bi filmi vardir o'nun, kurban koca modeliydi orda da. yakisikli bi abi, saglam oyuncu.
    (bkz: evlere senlik)
  • uzun bir donem cameron diazla ask yasadigini da belirtelim. sonra kendisini mariah carey ile aldatmistir.*
  • gereksiz bilgilere bir ekleme yapayım. kendisi solaktır. wild things filminde avukat bill murray' nin uzattığı sözleşmeyi imzalamak için sol elini kullanmıştır. filmi sonuna kadar izlemediğim için film için herhangi bir anlamı var mı bilemiyorum, bu entryi okuyan biri içinde sanırım hiç bir anlamı yoktur ya neyse.
  • favori aktörlerimdendir. isminin afişte yer alması o filmi izlemem için yeterli sebeptir. genelde iyi filmlerde yer almıştır ama benim favorim factotumdur. yalnız bir de falsosu var ki şimdiye kadar ki entrylerde yazılmamış. içim acıyarak yazıyorum ki kendisi aynı zamanda 2005 yılında herbie fully loadedda oynamıştır. hem de lindsay lohan'la. neden ki diye sormadan edemiyor insan. durduk yerde çizdirdi karizmayı.
  • ilk olarak 80'li yıllarda oynadığı gençlik filmleriyle tanıdığım sonrasında hollywood büyük bir star kazandı diye düşünürken uyuşturucu, içki vb.. sorunlarla yıllarını heba edip kendini bize az izlettirip, yeteneğinin ve tipinin hak ettiği yere gelemeyen aktör.
    normalde sadece filmde adı geçse o filmi izlerim hatta geçenlerde bir dizide adını gördüm wayward pines ve izledim şimdilerde ise iyi ki izlemişim diyorum. 1.sınıf dizi ve matt tarafından 1.sınıf oyunculuk.
    80'li yıllarda başta blue jean olmak üzere popüler gençlik dergilerinin corey haim, rob lowe ve ralph macchio ile beraber en çok posterini verdikleri hollywood star ıdır aynı zamanda.
  • bugün itibariyle 50 yaşına giren; rusty james (bkz: rumble fish) veya grunge dönemi insanları için uzun saçlı ve chris cornell'in yanında arabasının ses sistemiyle patlatan cliff'tir kendileri. (bkz: singles)
  • arakanlı müslümanların uğradığı ayrımcılığa dikkat çekmek için myanmara giden aktör. takdir edilesi.

erdoğan gibi ağzına sakız yapmaktansa oraya aslanlar gibi gitmeyi tercih etmiştir.
hesabın var mı? giriş yap