• aydinlanma yasadim sozluk, simdi ulke niye bu halde anladim
    (bkz: madem topraktan geldik, hadi ulkeyi s.kelim)

debe: ilk debe'm, cok tesekkurler.
  • hayvanla tanasül yasaksa bu esseklerin gunahi ne amk memleketinde diye cevaplanasi.
  • henuz maymundan gelememislerin icgudusel sorusu. eger evrim varsa ilk is maymun s.kecek hayvan.
  • ille sikecen yani o esegi kardes ?

seklinde cevaplanabilecek sorudur.

lan yeter.
    ne pis insanlarmissiniz ya.
    takmis hayvanla tenasule.
    davar.
    yuh.

adam evrimi, esek sikmeye bagliyor ya.
    yat esegin altina bari, gotun yarak gorsun.
  • havva ile ademden geldiysek ensest neden yasak?
  • mantık hatası içeren sorudur.

1. maymundan geldiğimizi iddia ettiği sanılan evrim teorisine göre maymundan geldiğimiz falan yoktur.
    2. hayvanlarla cinsel ilişkiyi yasaklayan evrim teorisi değildir. kısıtlayan olarak düzeltirsek evrimin kendisidir, dördüncü maddede konuya açıklık getireceğim.
    3. insan da hayvandır.*
    4. vahşi doğada farklı cins ya da familyadan bireylerin cinsel ilişkiye girdiğine de pek sık rastlanmaz. zira "tenasül"ün** amacı türün devamlılığıdır ve farklı cinse mensup bireyler doğurgan yeni nesiller ortaya çıkaramazlar.
    5. dördüncü maddede "pek sık rastlanmaz" dememin nedeni olarak yazacağım bu maddede sizi biraz sarsacağım, kusuruma bakmayın: efendim, ilk modern insanın daha ilkel türler* ve hatta bazı primatlarla** cinsel ilişkiye girdiğine dair birtakım bulgular elde etti bilim adamları.*

not: kaynak bulup bilahare buraya iliştireceğim.

ek: bakın bu kaynaktır

şurdaki sevimli çocuk da güzel güzel anlatıyor
  • pahalı olmasından dolayıdır.

bilim insanları türünün son örneği bir dişi maymun için seferber olur. soyun devamının sağlanıp sağlanamayacağı için araştırma yaparlar ve görürler ki bazı insanların dna'sı uyumlu olabilecektir. araştırmaları onları temel'e kadar getirir. bakarlar ki temel'in dna'sı dişininkiyle birebir uyumlu, yani hayvanın çocuk sahibi olmasını sağlayabilir. hemen kendisine teklif ederler; "suni döllenme ile bu maymunun soyu devam edebilir, senin genlerine ihtiyacımız var." temel anlamaz, "nasul yani, s.keceğumdur?" diye sorar. "eh, bir nevi. 10.000 dolara yapar mısın bunu?"

temel "haçan ben pi duşüniyum..." der çıkar. gider deniz kıyısına, sigarasını yakar, dalgın dalgın uzaklara bakar dakikalarca. bilim insanları ise endişeli beklemektedirler. temel en sonunda gelir ve der: "kabul ediyrum... da, 10.000 dolar fazladur, ha punun içun 5.000 versem olmaz mı?"

peşin düdüt 1: fıkra bu, alınganlık gösterenlerden peşinen özür dilerim.
    peşin düdüt 2: başlık ironi ya da geyik, ha bu da geyik işte spor gazetesi.
  • yozgatlılar bu başlıkta toplanıyor.

edit: soru şeklinde açılması yanlış olan başlık.
  • o sikinizi nerelere sokacağınızı bi bilemediniz.
hesabın var mı? giriş yap