• ayağında kırık olmasına rağmen, 2011-2012 tbl final serisinde görev verildiğinde elindekinin en iyisini verebilmiş olan. beşiktaş milangaz 2011-2012 sezonu kadrosu'nun asla unutulmayacak bir diğer parçası. helal olsun sana yağmur.
  • 2010-2011 sezonunda türk telekom'da mücadele edecek.
  • 2009 2010 sezonunda tofaş forması giyecek oyuncu.
  • ben bu sene takım üzerinde ilk defa istediğimi yapmaya başladım,gelecek sene gerçek mehmet ortaya çıkacak,hiçbir zaman bu kadar süre almamıştım demiştir geçtiğimiz aylarda.ki doğrudur,bu seneye kadar hiçbir zaman uzun süreler alamamış,aldıgında da o takımı değil,takım onu yönetmiştir,ama bu sene işler hafiften değişmeye başladı izleyebildiğim kadarıyla,oyunda oldugu zaman takıma hükmetme becerisi dahada fazla eskiye göre.oynadıkça olacak bazı şeyler.daha 19 yaşında oldugu unutulmamalı,üstüne mutlaka gidilmeli,kendini ve fiziğini dahada geliştirmesi sağlanmalıdır.burak-buğra gacamerler hala hafızaların derin yerlerinde duruyorken.hala geliştiremediği şey şutları.evet arada 15 ve üzerinde sayılar üretebiliyor ama çok dengesiz şekilde.ve genelde şutuna güveni yok malesef.üstüne gidip birazda skor açısından karşı takıma tehdit oluşturursa gerçekten iyi bi oyuncu olur.zaten savunması hakkında konusmaya gerek yok,canla başla savaşıyor.inşallah gelecek seneye kadar olan bütün lig maçlarında alabileceği maksimum süreyi alırda gelecek sene için yeterince deneyim ve güven kazanır.keza bu sene takımın hiçbir hedefi yok.oyun kurucu olmak kolay değildir,zamanla olur.
  • bu hafta da telekom potasına 18 sayı bırakmış karşıyakanın gözbebeği olmaya namzet isim.
  • ilkokulda itk basket takımında beraber oynadığımız bjkct point guardı 3. sınıftayken bile biz yedeklik yapıp top toplarken o abileriyle maç yapardı, bir de aydın vardı galiba 2si çılgın atarlardı, tutamazdık
  • 12 aralık 2012'de evlenmiş basketbolcudur.
  • bu adamın stili kısa şişman amerikalılara benziyor. bir nevi ellerine daha az hakim khalid el amin. olin edirne'yle ilk 3 maçta 52 sayı attı. amerikalı skorerler gibi.
  • resmen beşiktaş'ta. türkiye liginde en çok sayı atan türk olmasına rağmen:)
  • türkiye liginde en çok sayı atan türk olmasına rağmen all-star maçına çağrılmamış.
hesabın var mı? giriş yap