• fener ol kampanyasının mesut özil transferi sonrası revize olan hali. mesut ol

--- spoiler ---

fenerbahçe için her zaman “ben de varım!” diyen, rekorların adı olan büyük taraftarımız!

kulübümüzün yanında olmak için şimdi mesutol yazıp 1907’ye sms gönder, fenerbahçe desteğinle güç bulsun!
    --- spoiler ---

edit: gel beraber mesut olalım
  • koskaca kulüpler dilenciden farksız hale geldi, hepsi bi köşeyi tutuyor aminyum.
  • katıldığım kampanya. feda olsun.
  • başta troll sandım ama gerçekmiş oha.. ali koç başkan, fenerbahçe çok komik..
  • trajikomik bir kampanya. düşünsene mezut özil geliyor biraz para ateşlesene hacı diye yanına sokakta. tırsarsın yahu.
    mantık açısından aynı. paranız yoksa niye aldınız elin adamını?
    bu işin sonu koçların iban paylaşmasına gitmese bari. gerçi ibana gerek yok siz bizim bankaya atın biz buluruz derler.
    mesut istese operatörü satın alır, sizin hedef kitle yanlış.

edit: ben de fenerbahçeli olsam da bizim zenginleri toplandığı huzurevine dönüşen ligi 3-4 senedir takip etmiyorum, premier lig, bundesliga falan varken bu ligi izlemek için 15 dakika ayırmak bile mantıksız. illa avrupa ligleri ise bizim takımlar da gidince madara olup dönüyorlar işte, o maçları izleyin. bein'e, bizim başarısız futbol takımlarına para verenlere daha doğru kararlar verebildikleri günler dilerim.

edit 2: bakın çok geriye gitmiyorum chelsea ile olan şl maçı sonrası acaba rövanşı londra'da alır mıyız, turu geçer miyiz falan diyorduk. gol yedikten sonra bile fenerbahçe atar falan diye son dakikaya kadar heyecanla bekledik. şimdi maç olduğu zaman izlemeye bile gerek duymuyorum ve kafamdaki soru acaba kaç tane sallayacaklar oluyor. diğer takımlar için de geçerli bu tabii. kayanakların etkinsiz kullanımına örnek verilecekse bizdeki futbol sektörü başta gelir. herhangi bir katkı, üretim, başarı yok. sömür sömür dur.

edit 3: sinirimi alamadım bak, bir ara kamu kaynaklarını böyle salak işlere akıttılar şimdi de milletin cüzdanına göz diktiler. bu beyinsiz furyayı başlatanlara da ayrı uyuzum. takımlar rezil rüsva olunca oynayan futbolcular sallamıyor millet birbirine laf sokmaya çalışıyor. babamın takımı mı bunlar, isterlerse batsın hepsi isterlerse avrupa'dan men etsinler. parayla bu iş olsa gökçek'in osmanlıspor'u mu ankaraspor'u mu her neyse şimdiye viayana kapılarından girmiş şl uefa falan ne varsa silip süpürmüştü. koç cebinden ödesin çok meraklıysa mesut'a, biz mi git al getir dedik hey yarabbim. alet olmayın şöyle şeylere.
  • troll mu gerçek mi 4 gün sonra göreceksiniz kedicikler dediğim tag.

şimdiden binlerce sms atıldı. bir milyon sms gelir mi göreceğiz...
  • büyük takımların, ki buna bir taraftarı olduğum galatasaray da dahildir, dilencilik yapması harbiden büyük bir rezalettir. gerek fenerbahçe, gerekse galatasaray cidden leş gibi yönetilen kulüpler. aptal oyunculara aptal miktarlarda paralar saçtıkları için bugün bu haldeler. bununla da kalmayıp bir de üstüne üstlük zaten yoksulluktan kırılan halktan para istiyorlar. o kodumun oyuncularınıza söyleyin, iki kuruş daha az alsınlar. siz de dilencilik yapmayı bırakın.

gs desen falcao'ya o kadar çok para harcadı ki kulübün kasasını boşaltacak orospu evladı yakında. fener'i de max kruse söğüşledi sağlamından. bu iki kulübün de azıcık beyne sahip olan yöneticileri olsaydı bugün bu olaylar hiç yaşanmazdı. gs parasızlıktan riva'yı sattı lan! var mı ötesi?
  • olm siz niye mesut oluyorsunuz mesut fener olmuyor muydu? hani canımız ciğerimiz milli değerimiz öz be öz türko mesut trye geldiği için gururluyduk?

edit:çok acayip ya düşünsene mesut özil'sin, bütün turkiyeden senin maaşın için para toplanmasını izliyorsun.
  • bugün de bizi mesut etmiş kampanya.
  • (bkz: #118530530) 2 gün önce yazmıştım, galatasaray gibi fenerbahçe de bağış kampanyası başlatacak diye. kahin değilim, içerden bilgi de almıyorum. bunu bilmek için kahin olmaya gerek yok. türkiye'deki kulüplerin ekonomik durumları ortada. bugün fenerbahçe'nin 4 milyar 719 milyon tl borcu var. rakamı tekrar okuyun, eski para falan değil. bu ekonomik koşullarda, bu döviz kurlarında, bu borç içinde sen git sadece mesut özil denen futbolcuya 7 milyon euro ver. ondan sonra da battık, bittik, bağış yapın diye taraftardan yardım iste. hükümete vergi borcunu silmesi için yalvar. afedersiniz ama türk futbolu batmayı hak ediyor. yöneticiler kulüplerin ekonomilerini yönetemiyor, duygusal transferler yapıyorlar, saçma sapan yıllık maaşlar veriyorlar. futbol kulübü değil de başka bir şirket olsa çoktan kapanmıştı.
    umarım en yakın zamanda bu tarz yanlış transferlerden vazgeçilir. taraftar olarak da futbolcu isimlerinden gaza gelmek yerine bir tepki koymak gerekiyor. kulübün geleceği harcanıyor fakat kimseden bir tepki yok. her sene yılda 3 kez bağış yaparsınız artık.
hesabın var mı? giriş yap