• son zamanlarda izlediğim en güzel ve başarılı reklam filmi. özenle seçilen cümleler, insanların jest ve mimikleri her şey çok iyi.
    o masada kadehleri indirenler arasında siz de varsınız, hadi yüzleşin!

hadi yüzleşelim
  • en kötü meyhanedeyiz.biz reklam filmi olmuş. (evet hepsini tekrar tekrar izlemişimdir) nerde o eski, vereceği mesajı gözümüze gözümüze sokma gayreti olmadan dokundurarak anlattıkları eski reklamları.

edit: mesaj güzel. lafım sadece veriliş biçimine. sonra kadın düşmanı mısın sen diye gelmeyin hiç.
  • saçma olmuş mesajlar içeren reklam. 1 mesaj hariç. şiddete karşı verilen mesaj güzel.

not: orada olunsa şu yapmacıklığa karşı "iki paralık keyfimiz vardı onu da rezil ettin" denilebilirdi...
  • bir sonraki organizasyon, kendisinden habersiz yapılacak olan bir kadının kadeh kaldırıp, keyiflerin içine ettiği reklam filmidir.
  • kendimle yüzleştim ve demet evgar ' ı hiç sevmediğimi farkettim.

özümde öküzüm evet.

tanım: rakılamak isteyen kadının oynadığı reklam

görsel
  • ters köşe bir video olmuş. pandemi döneminde hasretini çektiğimiz bir ortam olduğu için izledim, sonunda canım sıkıldı. ben de son cümleye kadar kadehimi indirmeyenlerdenim.

ama bana kalırsa mesajın verilmeye çalışıldığı kitle hatalı. gerçek hayatta şuna benzer bir masadan çekeceğin 5 erkeğin 4'ü son cümleye kadar kadehini indirmez. asıl mesajın ulaşması gereken kitle de adında meyhane, içinde kadınlı erkekli rakı sofrası olan videoyu asla izlemez.
  • güzel mesajlar içeren reklamdır.

böyle bir ortamda olmayı özledim resmen. tam 1 sene.

edit: başlık bana kalmış. link eklendi.

https://youtu.be/eod7xapz1iy
  • izlediğime gerçekten pişman oldum
    çok kötü reklam
  • reklamı izlerken bu masanın hesabı ne tutar diye hesap etmekten, filme yoğunlaşamadım.
  • sürreal bir reklam. ben de izlerken alkol fiyatlarına kadeh kaldırdım.
hesabın var mı? giriş yap